82
25.10.2020
Güzel Olmanın Hayatta Sağladığı Kolaylıklar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Güzel görünmek belki de hayatımızda en fazla konsantre olduğumuz ve çaba gösterdiğimiz durumlardan biri. Bunu ciddi takıntı haline getirip estetik müdahalelere başvuranlar güzelliğin hayat kolaylaştıran bir durum olduğunu savunuyor. İnsanların artık kararları düşünmek yerine gözleri ile karar verdiği tezi de hayatlarımızın orta yerinde duruyor. Sen bu konuda ne düşünüyorsun? Güzellik hayat kolaylaştıran bir şey midir? Güzel görünmek hayatımıza ne gibi kolaylıklar sağlar?
    djsinemovic
    Özsaygınız yerindeyse hiçbir şey. Size dış görünüşünüz sebebiyle yapılan herhangi bir muameleyi kabul etmezsiniz çünkü. Eğer yoksa ohooo her türlü avantajı var
     mevsimlerdensnbahar61
     Çok güzel bi kız arkadaş vardı çok samimi değildik öyle merhaba merhaba ama boş bi beyne sahipti yazık tüm güzelliği ruhunun kir pasında boğulmuş gibiydi yani doğal olun kafi
      mervenizz_
      Mesela ben cildime pirinç suyu sürüyorum hem cildim beyazladı hem de sivilcem çıkmıyor (sürmesem bile çıkmıyordu zaten) . Ve bu benim iş hayatıma kolaylık sağladı tavsiye ederim.
       mehmet_08
       boş yapmaya gerek yok. ne kadar gerizekalı olursan ol güzelsen iyi yaşarsın. her yerde işe daha kolay girersin,bi kaç abaza avlar lüks içinde yaşarsın, modellik ve oyunculuk yapma şansın inanılmaz artar. bu erkeklerde de böyle fakat nedendir bilinmez kadınlarda kat be kat daha fazla etkisi oluyor. yani güzelsen hayata 10-0 önde başlarsın
        benita
        Soru bilmediğim yerden geldi
         gregory_
         Zeka olmazsa güzellik harcanir, zeki ve güzel daha kolay yasar hayati.
          ladydisko
          satış işlerinde iyi görünüşlü kişiler daha çabuk iş bulur
           plazacalisani
           Valla saymakla bitmez. Nedense güzel olunca insanlar aynı anda naif, zeki, akıllı, becerikli filan da olduğunu düşünüyorlar.
            sedefartuny
            Güzel insanın, güvenilir insan, doğru insan olduğuna dair bir algı var çok uzun zamandır ama ben yavaş yavaş bunun kırıldığına inanıyorum.
             peripedia
             Güzel görünmek, özenli, temiz, bakımlı olmak çok önemli ancak bu güzelliği zeka ve bilgi birikimi ile taçlandırmak çok çok daha önemli. Güzellik ancak ve ancak kısa vadede kazandırabilir.
              mrlawyerkk
              Bir arkadaşım temel güzellik algılarına uymadığı için sürekli polisler ve bekçiler tarafından kimlik kontrolüne tabi tutulduğu için yakınıyordu. O geldi bu başlığı görünce aklıma.
               okadin
               İş görüşmelerinde, toplumda önemli gibi gözüküyor ancak sadece bu nedenle bir yerlere gelmek, toplumda bir yer edinmek kişinin üzerine düşünmesi gereken bir durum. Ben asla istemezdim.
                yusufusludur
                bazı güzeller dişiliği ile kişiliğini kaybeder güzelliği dişiliğini kullanmasına olanak sağlar dişiliklerini kullanarak bazı engelleri kolayca aştıklarını sansalarda aslında kişiliklerinden olmuşlardır ve kişiliksiz insanlar cansız mankenler gibidir zaten dişilikleri için engelleri aşmasını kolaylaştıranlar dişiliğini kullananlara et parçası olarak bakarlar son
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.