Güzel Kızların Çirkin Erkeklerle Birlikte Olma Sebepleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   moonlight3rd
   Güzel ve çirkin kısıtlamalarını aşmış olmaları. Başlık benim değil. Başlık sahibi gönderisini silmiş.
    metolatte
    bu kısıtlamaları aşmış olanlar nerdeler ya :( seri üzgün
     olyps
     Güzellik/çirkinlik göreceli bi kavram değil midir ?
      baca
      Ne saçma başlık ya güzellik-çirkinlik görecelidir arkadaşlar geçin bunları...
       beyzosxx
       erkeğin aldatma ihtimalini aşağı çekebilmek
        mevsimlerdensnbahar61
        İnsan kafasına uyan birini bulmak istiyor bu kavramlar ötekileştir yani herkesin sevdiği kendine sultan
         csa
         İlk akla gelen tecrübesizlik, yani pek ilişkisi olmamış olsa da dışarıda elele gezmekten ileri gidememiş insanlar da daha çok olabilir, nedeni çok uzun. Bununla da bağlantılı olabilecek ama tamamen bağımsız da olabilecek bir diğer sebep; bazı kadınların kendi güzelliğinin farkında olmayabilmesi. Bir de bence en genel gördüklerimden olan yakışıklı erkeğin nedense günümüzde "piç" olarak tabir edilen çapkın erkekler kategorisinde gibi görülmesi. Biraz da göreceli kısım geliyor tabii, bazı insanlar çok şahsına münahasır tiplerde olabilir, yada karşısındaki bazıları tarafından daha çekici gelen ve kendilerini ayıran özellikleri olabilir. Ama şu kafaların uyuşması işine katılmam. Arkadaşlar kafaların uyuşması vs. gibi şeyler aylar sürebilir. Yani hiç bir insanı ilk tanıştığınız zaman tanıyamazsınız. Elinde olmadan iki tarafta birbirine oynar biraz. Kendi olamaz. Zaten 3 ay falan en azından sürer bu şayet ilişki devam ederse. Yani, başta bir dış görünüş, hal hareket, karizma vs. gibi şeyler üzerinden etkileşim yoksa zaten çok zor. Hiçbir zaman da tek neden yoktur, genelde az çok bunların hepsi etkiler...
          roxannee-
          Burnu havada yakışıklı erkeklerle uğraşaacak vaktimiz yok çünkü. Vaktimiz kıymetli. Hem çirkin erkek biz kadınların yanında her zaman kıymetleniyor, değeri artıyor :p :)
           clearforman
           Güzellik ve çirkinlik çok da göreceli değildir. Bunun nedeni ortalamanın altında güzellik derecesi olan insanların daha sadık ve eğlenceli olduğu düşünülmesi, ki bence de doğru (doğal olmaları da cabası)
            biristeri
            Çirkin erkek yoktur, az vodka vardır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.