Güzel Alıntılar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Asla endişe etme, eğer birisi seni olduğun şey için sevmediğinde, çünkü aynı sebepten birileri mutlaka sevecektir hatta belki daha fazla sırf o yüzden. Güzel. Burada insanlara yaranamayacağımızı ve insanların çeşit çeşit olduğunu kısaca ve hoş sözle anlatmış. 1 bir kaç kişinin perspektifine okdr takılmamalıyız. 3 5 i sana bunu dedi diye. Aynı şeyin tersini düşünen başka insanlarda var. İnsan dediğin şey manyak yani. Rastgele yaşayan canlı hepsinin zevkim var dediği. 😐
    ahkam_
    Öyle bir hayat sür ki Dünyaya geldiğin zamanı düşün Sen ağlardın, fakat gülerdi âlem Öyle bir hayat sür ki, senin gidişin Sana sevinç olsun âleme matem(Alıntı)
     ozge_d
     ...Ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret Ve sevgiline hasret kaldığın kadar ona yakınsın Unutma yagmurun yağdığı kadar ıslaksın Güneşin seni ısıttığı kadar sıcak. Kendini yalnız hissetiğin kadar yalnızsın Ve güçlü hissettiğin kadar güçlü....
      sacmaliklarbekcisi
      Yeniden başlayabilseydim eğer, yalnız mutlu anlarım olurdu. Farkında mısınız bilmem. yaşam budur zaten.
       mrsnl33
       "Konuşmuyor,anlamıyor diye hissetmiyor sanmayın. Kimisi içine atar çığlıklarını"
        sairsel
        Hiç kimse göründüğü kadar iyi, anlatıldığı kadar kötü değildir. (Bu sözü nereden aldığımı hatırlamıyorum)
         beyazatletmerto
         Dost dostunu gidip de dönemeyeceği yere götürmez.
          yalansiz
          Hiç olmak! Kafesi tanımayan bir muhabbet kuşu. Vurulacağını bilmeyen bir ceylan. Öleceğinden haberi olmayan bir kelebek. Hiç olmak! Anlamlandırılmamış bir rüya. Keşfedilip kirletilmemiş bir ada. Sınırları çizilmemiş bir dünya! Hiç olmak! Karanlıktan korkmayan bir çocuk. Ağlamaktan utanmayan bir yetişkin. Geçmişine kızmayan bir ihtiyar. Hiç olmak! Nereye aktığıyla ilgilenmeyen bir akarsu. Fotoğrafa sığma derdi olmayan bir bulut. Gölgesine kimin sığınacağını dert etmeyen bir ağaç. Hiç olmak! Kendini sürekli izlememek, kendin olmak. Zamanı değerlendirmemek, anın kendisi olmak. İlişkileri yönetmemek, yol arkadaşlarıyla karşılaşmak. Köksüz, sıfatsız, beklentisiz olmak. Hiç olmak! Belki bu saydıklarımın hepsi, belki hiçbiri.
           vanesssa
           Ruhumun caddelerinde gezen bir baloncu var. Bir de o baloncuya hayranlıkla bakan bir çocuk. İşte sen o baloncu, Ben ise o çocuk.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.