39
10.7.2020
Günümüzde Meşhur Olmanın Çok Kolay Olması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   zodyakli
   Artık neredeyse herkes meşhur. Acaba diocular olarak bizde meşhur olur muyuz :D En basit örneği dün attığı tweetlerle gündem olan erasmus muharrem :D Meşhur olmak artık neden bu kadar kolay oldu bu sosyal medya nelere kadirmiş!
    daisyyy
    Survivor'a katılmak da baya meşhur ediyor insanları.
     hysosiri
     Meşhur olup rezil oluyo çoğu ama iyi para kazanıyolar
      sozdedegilgozde
      ASlında bu sayede birçok başarılı, donanımlı influencer da tanıdık. Tabii diğerlerine göre daha az biliniyor ama kıymeti de burada.
       melisalamia
       teknolojinin ulaşılabilirliği kolaylaştı gerek application gerek insanların sosyal medyayla ilgili bilinç farkındalığı olarak -artık çok daha kolay çünkü bu konu hakkında araştırma yapabilmek- sebebi bu bence. he kişiden kişiye çok değişiyor üretilen içerik ve içeriğin kalitesi haliyle kitle de ona göre değişiyor tabiki. canlı örnekleri var hepimizin bildiği üzere:)
        zeynebio
        Gençlere çook kötü örnek oluyor hepsi de bir an önce bitmeli bu saçma akımlar.
         kuyinist
         Dio kullanmaya baslayali 3 kere onedio beni paylasti jdbdksbxhsjs gecende instagram dio heabinda paylasildim unlu oldum sa... snxbusnzvxjszn
          zimbo
          Alakası yok. Saçma sapan şeyler iddia ediyorsunuz. Birisinin yanında meşhur olabilirsiniz ancak...
           noobzac
           Idiocracy.
            ulanayca
            oranı buranı aç anında ünlüsün zaten.....
             steteskop.gel
             Tok tik indirin 👉aşırı uyumsuz bir şarkıyla saçma sapan bir dans edin 👉ve yükleyin 👉👍artık fenomensiniz
              cokbilmisdegilcokbilen
              Hiç de kolay değil. Sadece yolları vardır diye kolay gelmektedir. Eskiden bir yerden bir şekilde bir plakçı, oyuncu ya da yetkili bir kişi tanımak gerekiyorken, artık bu adımları insanlar kendilerini göstererek atmaya çalışıyor. Ancak oldukça zor. Saatlerce sosyal medyada vakit geçirmek, kendinden ödün vermek, yeri geldiğinde kendini rezil etmek. Zar zor göz önünde olunca ününü korumak için normal bir sanatçının 10 katı uğraşmak. Çünkü artık her şeyi çok çabuk tüketiyoruz. Yenilen linçler de cabası tabi ki. He ünlü olmak için bunlara değer mi? Benim için değmez. Ama yapıp katlanana da helal olsun.
               okadin
               Yukarıda yorumu bulunan arkadaşa katılıyorum. Herkes “Sen benim kim olduğumu biliyor musun?” cümlesini kurabilmek için savaşıyor ama bir katma değerleri yok. Sıradanlar, hepsi birbirinin aynısı. Meşhur olarak addettiğimiz arkadaşlarımız da bu durumun sorumlusu. Hepsi röportajlarında gençlerimize, çocuklarımıza aman çok özgüvenli olun, sen en iyisisin, sen en mükemmelisin, sen birtanesin diyorlar. Hiçbiri çok çalışın, bakın ben çok çalıştım, kariyerimi şöyle planladım böyle uyguladım demiyor. Çalışmadan, emek vermeden kendini meşhur sananlarınsa imza attıkları bir işleri bile yok, yarına hatırlanırlar mı belli değil.
                tiroyitbezi
                Zeka seviyesinin düşmesi ile doğru orantılı olabilir. Akıllı telefonu olmadan düşünemeyen bir nesil yetişiyor malum.
                 karalayanadam
                 kolay ve geçici. Gündemden düştüğü an hemen unutuluyor farkında değil misiniz. Benim için meşhur olmuş insan ölümsüz kalan, ölümsüz eserler bırakan insanlardır.
                  banakimedya
                  Binbir emekle video çekip editleyip paylaşarak mı? Hayır. Baddiesyerli de mention olunca mı? Evet
                   eflayilmaz
                   Meşhur olmak bence hala çok şansla alakalı. Bir arkadaşımın youtube kanalı var. 2 senedie her hafta 2-3 tane düzenli olarak video atıyor. 100 bini geçeli 2 gün oldu
                    dr.rock
                    Meşhur olunca kızlar teklif ediyormuş doğru mu?
                     bisidiyicem
                     bazı ciddi kişiler haricinde ünlü olanların çoğu, aptal, sımarık, beş kuruş etmez, milletin saçmalıkları ile kafa dağıtmak için baktıgı soytarı tipler. bir kısmıda cıpşaklıkla prim yapıyor. ben şahsen özellikle çıplaklıkla prim yapanların takip edilmesini anlayamıyorum.
                      camparice
                      nası bu kadar kolay, öyleyse tüyoları verin biz de olak
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.