Günümüz İlişkilerinin Özeti
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   misaamane
   bir cümleye rastladım az önce. "bir sigara biterken ateşiyle diğer sigarayı yakarlar ya. öyle işte şimdiki ilişkiler. herkes yedekte başkasını bekletiyor. alternatifiniz hazır." insanların bu hale gelmesinin sebebi ne olabilir? herkes aynı değil elbette ama insanlara karşı önyargı ile yaklaşmak normalleşti sanırım.
    kania_
    -,mrb -mrb -nasılsın -iyiyim -sewin varmı -yok -sew olakmı -olalım aşkım -bewn sıkıldım ayrılak -tmm babay hghhbgnthh
     asit
     İnsanlar doyumsuzlaştı. Sevgi ve muhabbet temelli ilişkiler yerine karşılıklı uçuk beklentiler ve çıkar ilişkileri daha ön plana çıkmaya başladı.
      tsukyomi
      Kendilerine değil, dışarıya bağımlılar. En az 250 fotoğraf, aşkı sadece milletin gözüne sokmak için kullanma, yüzlerce beğeni gelmiyorsa ayrılma, biri kötü söz söylediğinde inanma vs. Ülke ihtiyaçlarında olduğu gibi ilişkilerde de dışa bağımlılık sevgiyi, emeği ve bağlılığı bitirir, özet bu.
       meyvesebze
       Sosyal medyayla birlikte hayatlar alt üstü oldu.Okulda evde takdir görmek yetersiz..Daha fazla yerde,daha cok insan begenmeli sevmeli..Keşke ikili ilişkilerle sınırlı kalsa problem
        eski_bi_tanidik
        Elektrik alınca sevgili oluyolar sarteller atınca ayrılıyolar:/
         kitaptakikurt
         günümüz ilişkileri geneli böyle değil ki kişiden kişiye göre değşir tamamen bu ergenlerin ilişki yürütme şekli yaş ilerleyince belirli dengeler oturunca bu tarz şeyler yaşanmıyor
          palmiye
          Tertemiz masumca sevmenin suç olduğu; aldatmanın, intikamın, fiziksel özelliğin, güzelliğin/yakışıklılığın, hatta önüne ilk gelene seni seviyorum denilmesinin, birini bırakıp diğerini almanın moda olmasının ve bütün bunlarla gurur duyulup hatta ve hatta alkışlandığı bir döneme denk geldik hayrolsun.
           eo110
           Durumlar çok vahim. Ama olsun yine de '' Ya benimsin yada kara toprağın'' durumundan iyidir :)
            bright-wizard
            Bitmeyen bir sigaram olsun isterdim. Beni zehirlemeyen
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.