Günlük Hasta Sayısı 1000'e Yaklaştı, Bakan Koca Uyardı: Tedbire İhtiyaç Var
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Güncel koronavirüs tablosuna göre son 24 saatte 19 can kaybı daha gerçekleşti, 996 yeni vaka tespit edildi. Tabloyu paylaşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca; "Tedbire ihtiyaç var. Günlük yeni hasta sayımız 1000 sınırında. Bu sayının altına inmek için 33 gün süren bir çabamız olmuştu." dedi. Paylaşılan tabloya göre son 24 saatte; 996 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 19 kişi hayatını kaybetti, Toplam vaka sayısı 231 bin 869, can kaybı 5 bin 710 oldu. 981 kişinin daha iyileşmesiyle Kovid-19 tedavisi tamamlananların sayısı 215 bin 516 oldu. Ağır hasta sayısı 586, hastalarda zatürre oranı %8.7 oldu. Bugünkü tabloyla yeni tespit edilen vaka sayısı, iyileşen hasta sayısını bir kez daha geçmiş oldu. Haberin ayrıntıları:
   https://onedio.com/haber/gunluk-hasta-sayisi-1000-e-yaklasti-bakan-koca-uyardi-tedbire-ihtiyac-var-913067
   https://onedio.com/haber/gunluk-hasta-sayisi-1000-e-yaklasti-bakan-koca-uyardi-tedbire-ihtiyac-var-913067
    daisyyy
    Gerçekten her yer çok kötü durumda. Ben de korkuyorum artık. Boğazımda bir tuhaflık var. Kendimi karantinaya aldım nolur nolmaz. Bizim buralarda çok arttı çünkü :(
     zodyakli
     Tedbirden daha fazlasına ihtiyaç var. Çok kötü bir durumdayız. ve göz yumuluyor sanki bazı şeylere.
      paarantez
      Bu açıklanan sayıların çok daha fazlası olduğunu düşünüyorum, yaşadığım yer çok küçük olmasına rağmen 300 vaka var. İlçede bir çok köy karantina altında..
       zimbo
       Daha dur 2 hafta sonra vakalar 2000 lere vuracak. Tatilde yedikleri hurmaların acısı çıkacak. Laf anlatamazsın ki. Herkesin dilinde korona da neymiş diye boş boş konuşup geziyorlar.
        velevkiozge
        Böyle bir hastalıkta 1 kişi bile yüzlerce kişiyi enfekte edebiliyorken 1000'e yaklaşan sayı sebebiyle önlem almak çok saçma. Önlemi en başta almalıydık. Sokağa çıkma yasakları vs herkese eşit uygulanmalıydı. Devletin bu noktada bir acil eylem planı olmalı
         mertiniz
         Nolur bir tedbir alın, tekrar eve dönmek istemiyoruz..
          ardagoktug
          Kadir inanır.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.