Günlerce Boş Olup Tek Bir Güne Tüm İşlerin Yığılması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Hayattan soğutan bir durumdur. Beni de soğuttu. Günlerce tek düze devam edersin. Hiçbir şey yapmazsın filan. Hiç işin olmaz. Sonrasında işler deli gibi üstüne gelir, çileden çıkarsın. Benim de haftaya olan durumum öyle. Annem-babam acilen kaplıcalara götürmeli dedemleri. Dedemin bir ağrısı baş gösterdi. Ancak ben çalıştığım içine vdeki kedilere gidip kardeşimin bakması gerek. Kardeşim ise Sapanca'da. Arkadaşıyla gitmişti 3-4 günlüğüne. Kaloriferler bozuldu haftaya usta getirtmem lazım. Bu arada çatı akıtmaya başladı bugün fark ettim ona da getirtmem lazım. Çarşamba günü annemler dönecek, ama yine gidip kedilere bakmam gerek. Çünkü bir arkadaş şehir dışına çıktı. Kedisi annemlerde kalıyor bizimkiyle çok anlaşamıyorlar. He bu arada kardeşim ben ve ev arkadaşım birlikte yaşıyoruz. Ev arkadaşım memleketteydi, ailesiyle gelecek. Bizi görmek istemişler pazartesi. Yani ne olup ne bitecekse pazartesi-salı-çarşamba üçgeninde olacak. He deli gibi beklenen kar da çabası. Çıldırmak üzereyim.
    kania_
    İnsan tam dinlenicem diyo bi bakıyoki tonlaarca işi çıkmış ordan oraya koşuşturuyo ve sonunda patlak veriyo
     moon_night
     En sevdiğim hobim
      kayberkay
      ve o günde yapmamak diririiririrmirirmm
       nobodyy1
       *bu hafta bütün işleri halledecem* - Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma... *hafta sonu biticek her şey* - cumartesi akşamı: yarın her şeyi hızlı yaparım biter! Pazar günü: bitiremedi.
        _gizem_
        hep ertelediğim için oluyo her şey
         kayzerg
         Garfield Felsefesini okumanı tavsiye ediyorum. Madde 6 ; Bugünün işini yarına bırakma, erteleyebileceğin kadar ertele :)
          isinasli
          Akıllı insan işi
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.