6
23.7.2020
Güney Kore'nin Kozmetik Sektörünü Ele Geçirmesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   peripedia
   Tüm Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de Güney Kore sempatisi artıyor. Dizi/film senaryolarımızı Kore'li yapımlardan uyarlıyor, K-pop dinliyoruz. Güney Kore'nin varlığını gösterdiği en büyük ve önemli sektör ise kozmetik. Koreli kadınların ciltlerinin genç ve güzelliğinden yola çıkan Kore menşei ürünler her yerde karşımıza çıkıyor. Sen ne dio'sun?
    gregory_
    Gozleriniz cekiklesmesin de .
     dj_excalibur
     Adamlarda imkan var ve kadınları da Allah var şimdi güzel yani. bizim gibi mi.
      mrlawyerkk
      Bu Korelileri güzel bulmayan sadece ben olamam değil mi? Badem göz olayını da sevemedim. Bakışlar anlamsızlaşıyor. Filtreli yüz görüntüsü de hiç hoş gelmiyor. Cildinize iyi bakın tabii ki ama kırışıklarınızla, lekelerinizle barışsanız çok daha iyi olur.
       sedefartuny
       Ben birkaç maske, krem denedim ama diğer markalardan bir farkını göremedim. Çok uzun vadede etkili oluyor ve Koreli kadınların uyguladığı teknikleri uygulamak gerekiyor sanırım. Bu kadar övülmesini de anlamıyorum. Uzakdoğulular genç cilde sahip oluyor, kırışmıyorlar. Genlerle alakalı bir durum var ortada.
        okadin
        Kore ürünlerini deneyimleme şansım oldu. Gerçekten çok kaliteli ürünler. Koreli kadınların cilt bakımları yaklaşık 11 adımdan oluşuyor. Emek verilen, özen gösterilen her işin sonucu güzel olur. Keramet ürünlerde değil, kadınların çabalarında.
         detokssuyu
         Çok iyi referansları var. Sektörü ele geçirmeleri çok normal. Koreli kadınların ciltleri gerçekten cam gibi. Uyguladıkları uzun soluklu teknikler ve kullandıkları ürünlerle ciltlerine çok iyi bakıyorlar. Gözle görülen bir cilt güzelliği de markaların en büyük reklamı oluyor.
          hysosiri
          Ama maskeleri nası güzellll bi de leke kremi var efsane
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.