Güneş Gözlüğü İle İletişim Kurmaya Çalışmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Çok önemsediğim bir konu. Biri ile konuşurken mutlaka güneş gözlüklerimi çıkarır, göz teması kurarım. Ancak birçok arkadaş bunu yapmıyor ve ben kendileri ile iletişim kurarken sorun yaşıyorum. Göz teması almadan kelimeler dökülmüyor dilimden. Siz ne dio'sunuz?
    ladydisko
    Göz teması kurmaktan genelde kaçınırım
     redblack
     Bir akut göz hastaligi gecirmiyorsa evet o sıra duvarın arkasina saklanmis gibi gozukuyor. Bunu bazen ben de yapiyorum cunku unutuyorum, gunes gozluklerim de numarali ve net gorebildigim icin o an gozumde normal gozluklerim var saniriyorum🙄 Benim asıl sinir oldugum bir ortama girerken telefonla konusarak girenler, konusmani bitir öyle gir, ne senin özelini dinlemek zorundayim ne de senin konuşman bitsin diye beklemek zorundayim.
      benita
      Hele bir de aynalı gözlükse..
       mrlawyerkk
       Ben de çok rahatsız oluyorum. Çok yapay geliyor, samimiyet kurmak çok zorlaşıyor. Birileri ile konuşurken lütfen güneş gözlüklerinizi çıkarınız.
        detokssuyu
        Konuşurken çok fazla göz teması kurmam. Konuştuğum kişinin de gözümün içine içine bakmasından hoşlanmam.
         sedefartuny
         İnsan karşısında onu ilgi ile dinleyen bir çift güzel göz arıyor. Güneş gözlüğünün camına bakara bir şeyler anlatmaya çalışmak gerçekten çok yoruyor. Benim de dikkat ettiğim konulardan biridir.
          bisosyolog
          Öff.. hiç sevmem, biri karşıma gelince mutlaka kaldırırım gözlüklerimi. Hoş olmuyor bence
           melisalamia
           benim için kişiden kişiye göre çok değişiyor. güzel bağım olan insanlarla karşılaştığımda tabiki gözlüğümü çıkarıp o şekilde konuşuyorum. geriye kalan kısım çokta şey değil:D
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.