Gülşen'in Tutuklanması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Şaka maka kadını tutukladılar arkadaşlar. Gözaltı sürece mahkeme vs. derken tutuklandı. Hayretler içerisinde takip ettim olanı biteni. Gerekçe de 30 Nisan'da verdiği bir konser esnasında sarfettiği "Kendisi imam hatip mezunu, sapıklığı oradan geliyor" sözleri.
   https://twitter.com/pusholder/status/1562541132118052864
   https://twitter.com/pusholder/status/1562541132118052864
    sacmaliklarbekcisi
    adalet bu mu? söyledikleri doğru veya yanlış bu başka konu sürtük diyen cumhurbaşkanımızdan daha mı fazla rencide edici bu kadının sözleri mesela bakara makara diyerek Kuran'la alay eden Egemen Bağış büyükelçi yapıldı.
     mrsnl33
     Gülşenin yaptığını kesinlikle doğru bulmuyorum önce bunu söyleyeyim. Ama şu da var ki, bu ülkede kim neler neler söyledi, kendilerinden olmayanı açıkça dinsiz ilan ettiler. Onlara bi cezai işlem uygulanmaz da, gülsene uygulanırsa bu da yanlış.
      semaakonurr
      Önce öldürülen kadınlar için nasıl bir önlem alabiliriz diye düşünülsün hergün birsürü kadın katlediliyor . Tecavüz edilen milyonlarca kadın ve çocuk var . Burda gelmişler Gülşen’i tutukluyorlar . Bide müebbet verin isterseniz tam olsun . 😂😂😂 Şaka mısınız mk 😂
       bazileos
       Mecliste madende ölen insanlar, dergahlarda tecavüze uğrayan çocuklar, öldürülen kadınlar ve daha niceleri için hiç bir araştırma önergesini kabul etmeyin, Atatürke hakaret eden, söven herkese neredeyse madalya takın.. Savcınızdan milletvekillerinize kadar emin olun devran dönecek..
        semaakonurr
        Diosuna cevap verince engellemiş hemen 😂😂kdldlkddkdm sexen vatandaşı
         orientexpress
         Tecavüz ederler, öldürene kadar hiç bir şey yapılmaz ama Gülşen tutuklansın, riyakarlığın daniskası
          catherine-earnshaw
          Çok nazara geliyor bu kadın.
           eliff04
           "İmamhatip mezunları sapıktır" demek istemiş katılmıyorum. Ayrıca şu fikri de yanlış buluyorum 'o kadar suçlu varken Gülşen mi gözünüze battı' suçlu suçludur büyüğü küçüğü yok. Ek: beni yanlış anlamayın ASLA İmamhatip savunucusu değilim. Hatta kapatılsın bile diyorum. Ama İmamhatip'te okuyanlar sapık değil. Bir insanı mezun olduğu okula etiketleyemezsiniz.
            jarlvarg
            3 5 tarikata yaranmak icin yapilana bak, tamam demese daha iyi olurmus da bundan insan mi tutuklanir ya. digerleri sarki dinleyen dinsiz desin, namaz kilmayan dövülsün desin sorun yok. demese de olurmusu tekrarliyorum ama cokda yanlis dememis ayrica, analarinin dizine hallenen ordan cikiyor, hayatimizi su an siken bir sürü imam hatipli basimizda, en bastaki sürtük diyor bu kadin mi tek yanlis konusan. nasi bi egitim varsa ordan baya bi sapik cikiyor yanlis mi aq ya .
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.