Gülşen'in Harika Fiziği ve Elbisesi Hakkında Konuşup Gündemden Uzaklaşmak İstiyorum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Ben bu yaz bronzlaşmak, kendimde uzlaşmak, yer yer yozlaşmak ve gülşen'i hayran hayran izlemek istiyorum. Bu ne güzelliktir kraliçem. Bu nasıl endam. 1 litre yağ alırken boğazım düğümleniyor artık ama çok sıkıldım. En yakın arkadaşım yurt dışında yaşayacak artık ama ben seni izlicem Gülşen. Ülkemde bir deli var kendisini padişah zannediyor Gülşen. Hepimizin tadı çok kaçmıştı Gülşen. Bir melek gibi göklerden inip kanatlarının arasına almış gibisin beni. Bu resimlerin çıktısını alıp ergen gibi duvarıma asıcam Gülşen. Kanla, irfanla kurulan bu cumhuriyetin yıkılmaz kalesi sensin. Her koşulda seni savunup asla yalnız bırakmayacağıma and içerim. Güzel kadın görmek güzel bi şey.
    kalpci
    Allah sahibine bağışlasın. Kişiye lafım yok, görsele konuşacam. Yani 5 tane pipim olsa bu tarz kadına 1 tanesini vermem. Çikiiin bence. Yüzüde çikinde zaten fiziğide ii diil. İskeletor gibi. Kadın dediğin az etine dolgun olur. Böyle bi tipin üzerine yatsan kaburgaları batar be.
     sedefartuny
     O anlamsız mayolardan ve çorap çizmelerden o kadar sıkılmıştım ki benim de günüme güneş gibi doğdu. Harbiden çok iyiymiş ya. Sanat eseri gibi fotoğraflar.
      gulfemkaya
      Kralice tam bir kralice ya IKOONN YAA
       innocentghost
       Bayılıyorum bu kadına ya. O kadar cool ki hiç bir şeyi takmıyor gerçekten.
        hayalperestbirii
        ohhhj Gülsen yakıyorsun harbiden çok ama çok iyi kadın biliyor ya kimle çalışıyorsa kıyafet konusunda devam etmeli çok iddalıı.
         efeekara
         Harika süper fizik ama bedava verseler almam ben bu elbiseyi ancak anneme temizlik bezi olur bu elbise
          acurrr
          göbek estetiği var kadında galiba bu kadar kusursuz olmamalı
           me_out_bye
           Nice göbüş. Nice skin.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.