Gülşen'in Harika Fiziği ve Elbisesi Hakkında Konuşup Gündemden Uzaklaşmak İstiyorum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Ben bu yaz bronzlaşmak, kendimde uzlaşmak, yer yer yozlaşmak ve gülşen'i hayran hayran izlemek istiyorum. Bu ne güzelliktir kraliçem. Bu nasıl endam. 1 litre yağ alırken boğazım düğümleniyor artık ama çok sıkıldım. En yakın arkadaşım yurt dışında yaşayacak artık ama ben seni izlicem Gülşen. Ülkemde bir deli var kendisini padişah zannediyor Gülşen. Hepimizin tadı çok kaçmıştı Gülşen. Bir melek gibi göklerden inip kanatlarının arasına almış gibisin beni. Bu resimlerin çıktısını alıp ergen gibi duvarıma asıcam Gülşen. Kanla, irfanla kurulan bu cumhuriyetin yıkılmaz kalesi sensin. Her koşulda seni savunup asla yalnız bırakmayacağıma and içerim. Güzel kadın görmek güzel bi şey.
    sedefartuny
    O anlamsız mayolardan ve çorap çizmelerden o kadar sıkılmıştım ki benim de günüme güneş gibi doğdu. Harbiden çok iyiymiş ya. Sanat eseri gibi fotoğraflar.
     me_out_bye
     Nice göbüş. Nice skin.
      acurrr
      göbek estetiği var kadında galiba bu kadar kusursuz olmamalı
       kalpci
       Allah sahibine bağışlasın. Kişiye lafım yok, görsele konuşacam. Yani 5 tane pipim olsa bu tarz kadına 1 tanesini vermem. Çikiiin bence. Yüzüde çikinde zaten fiziğide ii diil. İskeletor gibi. Kadın dediğin az etine dolgun olur. Böyle bi tipin üzerine yatsan kaburgaları batar be.
        efeekara
        Harika süper fizik ama bedava verseler almam ben bu elbiseyi ancak anneme temizlik bezi olur bu elbise
         hayalperestbirii
         ohhhj Gülsen yakıyorsun harbiden çok ama çok iyi kadın biliyor ya kimle çalışıyorsa kıyafet konusunda devam etmeli çok iddalıı.
          innocentghost
          Bayılıyorum bu kadına ya. O kadar cool ki hiç bir şeyi takmıyor gerçekten.
           gulfemkaya
           Kralice tam bir kralice ya IKOONN YAA
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.