11
23.7.2020
Gülben Ergen'in Ruh Doktoru Sözü
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sebnemsertuna
   Gülben Ergen katıldığı Aslı Şafak ile İşin Aslı programında “Dişiniz ağrıyınca diş doktoruna, gözünüz ağrıyınca göz doktoruna gidersiniz, kalbiniz ağrıyınca da ruh doktoruna gidersiniz. Ya da ayağınızda dizinizde kemiklerinizde bir sorun varsa ortodontiste gidersiniz” diyor. Sizce haklı mı?
    igne_ucu
    Basit bir dil sürçmesi yaşamış. Gereksiz detayları konu edecek kadar gereksiz değilim. Ne kifayetsiz muhterisler var yahu.
     djsinemovic
     3 5 isim var vasıfları açıklama yapmak. Açıklama yaparak ünlü kalıyorlar sanki. Sürekli bir şeyler hakkında açıklama yapıyorlar. Tam olarak nereden yapıyorlar bu açıklamaları? Sürekli bir balkona çıkıp demeç mi veriyorlar?
      hattor
      İlk olarak sağlık nedir? Sözlük anlamına bakarsak, vücudun ve ruhun esenlik içinde bulunması durumu. Psikolojininde fizyoloji kadar önemli olduğunu unutmamamız gerekir. Kendisini pek sevmem ama kesinlikle haklı. Toplumun psikolojik yapısı genel olarak bozuk durumda ve insanların çoğu psikoloğa gitmeyi bir çekince olarak görüyor. Nasıl dişiniz ağrıdığında diş doktoruna gidiyorsanız, ruh sağlığınız ve daha kaliteli bir yaşam için psikoloğa gitmeniz de önemlidir.
       benita
       Allah razı olsun ben bu bilginin eksikliğiyle iyi yaşamışım bu yaşa kadar
        pillowtalk
        Ruh doktorundan kastı psikolog olabilir mi sadece soruyorum ? :d
         roxannee-
         Öz itibariyle söylemeye çalıştığı şey çok doğru. Gidilmeli. Herkes gitmeli. Ruhunu iyileştirmeli
          belizzimaaa
          Benden ruh doktorundan çok kendinden emin bir şekilde ortodontist deyişine güldüm...
           daisyyy
           Bu kadını eskiden severdim. Artık sevmiyorum ve yaptığı çoğu şeyi yapmacık buluyorum. Ha adının çeşitli şeylerle anılmasından dolayı da değil. Her insanın başına gelir ama güvenirliğini bir şekilde kaybetti.
            dj_excalibur
            Gülben ablam her zaman haklıdır.
             zimbo
             Ruhen iyi hissetmiyorum bu yüzden Gülben hanımın dediğine de katılıyorum bu yüzden şunu söylemek gerekirse haftaya bir randevum var.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.