Güçlü Kadın Yerine Ezik Kadını Tercih Eden Erkek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Şimdi feminist tayfa toplanıp triplere girmesin hemen. Ezik kadından kastım karakter olarak daha sakin daha sinmiş yapıda daha muhtaçlığa yatkın davranışlar sergileyen kadınlardan bahsediyorum. İnkar etmeyecek kadar çok var bu kadınlardan." Aman ben yapamam ki", "Ben beceremem ki", "Ben ne anlarım ki" triplerine girenlerden. Erkeklerin erkeklik gururlarına olan sevdasından mıdır bilemiyorum ama çevremde ne kadar güçlü kadın gördüysem hepsi ya terk edilmiş ya aldatılmış ya da hiç böyle işlere girişememiş. Çünkü erkekler bu kadınlara ya dayanamıyor ya da hiç tercih bile etmiyorlar. Çünkü güçlü kadın ihtiyaç duymaz, minnet etmez, sorgular, hakimiyet altına girmez, kolay kandırılmaz. Erkekliğini tatmin etmeye çalışan erkeklerin tercihleri asla olmaz. Erkekliğini tatmin etmeye çalışan ezik erkek de gider mıy mıy ezik bir kadın seçer ki rahat rahat hakimiyet kurabilsin üstünde, istediği gibi yalan söyleyebilsin. İstediği şekilde yönlendirme yapabilsin. Ama farkında değildir ki bu yalnızca ezik kişiliğini örtmek adına yaptığı saçma sapan bir tercihtir.
    me_out_bye
    Öyle bir laf var evet. Güçlü kadın tek kalırmış. Öyle miydi ? Nasıldı ? Unuttum şimdi ama vardı öyle bir şey. Bir ara söylerdim unutmuşum.
     cinayetvaraga
     Böyle bir ayrım normal. Gerçek bu. Yaşadığım şehirde profil olarak üst tabaka kalan mahallede çok fazla süslü püslü allı pullu zengin kadınlar var. Lüks sitelerde oturup kocalarının aldığı arabalara biniyorlar. O semtte başka sitede oturuyorum ve eşim bunlarla çok takılıyor. Arkadaşlar diye. ve haz etmiyorum hiç. Abi kadınlar bir furyadır başladılar 2 sene önce butik açmaya. Ulan küçücük semtte 20 tane butik giyim mağazası var. 20 m2 şık tenteli, civcikli vitrinli butikler. Koca parası ile açılan, hiçbir surette para kazanamayan, sadece kahve içmeye ortam yapmak için açılmış itici dükkanlar. Kocaları kapat diyor 2 günde dükkan boşaltılıyor. Kocişleri araba alıyor gelip fiyakalar, kocaları para veriyor memeler yaptırılıyor ama koca izin vermezse dışarı çıkamıyorlar. ancak eşlerle çıkılacak. Eşimden dolayı muhabbetler aşinalığım var. Gerçekten yitik kadınlar. Kişiliksiz ve duruşsuz. acıyorum. Güçlü olun lan! Halter kaldırın demiyoruz, karakterli olun yeter.
      eski_bi_tanidik
      Yoo erkekler kendine güvenen kadınları severler senin kastettiklerini değil bence. Yanı en azından ben cevremde hiiiiç öyle birine rastlamadım 😅 Senden de ilk defa duyuyorum shjsjsjs ama aşıksa bilemem tabii 🤷🏽‍♀️
       redblack
       Aksine ayaklarinin uzerinde durabilen, muhtaç olmayan kadin daha tercih konusudur benim için. İleriye goturup evlilik oldugunu dusunuyorum, erkeğin veya kadinin basina bir hal geldiginde cevreye muhtac olmamasi gerek. Birbirinin hayat arkadasi olmak budur.
        tsukyomi
        Kişilik seçimlere yansır, seçimler de kişiliği yansıtır. Güçlü erkekler güçlü kadınları, zayıf erkekler zayıf kadınları ister. Burada güçten kastım maddi ve fiziksel güç değil, mental güçtür. Ego ne kadar büyürse o kadar kırılganlaşır, haliyle Allah olan erkeğimiz omurgası dik bir kadını kabul etmeyecektir, o omurga battığı an ego patlar çünkü. Aynı şey bunun kadın versiyonu için de geçerli. Davul bile dengi dengine tabi.
         badideasensei
         Arkadaşım git kendi çapindakilerle dans et bulaşma
          alper_
          Bilmem 🤷‍♂️
           dr.rock
           Kadının gücü karakteridir, duruşudur, öyle kadınlar gördüm ki tek kurşun atmadan işi bitirir, öyle karınlar gördüm ki ağzında makinalı tüfek, hepsi karavana
            _umut_
            Ben de bu tip kız tercih ederim. Hatta ettim öyle bir sevgilim vardı. Üzerinde hakimiyet kurmak için değil, istediğimi yaptırmak için de değil yada erkeklik gururumu artık işte her neyse onu da tatmin etmek için değil. Kendimi bildim bileli bu tip kızlardan hoşlandığım için. Hoşlanmamın nedeni de tamamen zevkimden kaynaklanan birşey. Böyle bir sevgilim oldu evet ama yine istediklerimi yaptırmaktan çok açıkladım, birlikte üzerinde tartıştık ve kendi kararları ile yaptı veya yapmadı. Yapacaksın dedim ve yaptı değil yani. O sizin dediğiniz mıy mıy tarafı ise onun en sevdiğim çocuk yanı oldu benim için ve çok cana yakın hissettirdi kendini ben o çocuk yanını sevmiştim onun. Bana çok iyi geliyordu beni çok mutlu ediyordu çocuk ruhu. Çocuk ruhu olmasa bile benim mutlu olmam için yapıyordu ve ben ona bu yanını sakın kaybetme hep böyle çocuk kal diyordum. Eğer ben tüm bunları baskı kurmak için filan yapmışsam baskı kurmam gereken noktada da ayrılmazdım zaten baskı kurmaya çalışırdım. Erkek bir kadını tek bir yönü, davranışı, düşüncesi, için bile tercih edebilir. Ayrıca kadınları güçlü ve ezik diye ayırmak yerine her kadının güçlü ve zayıf yanları olduğunun ve bu yanlarının oluşturduğu karakterin hitap ettiği kişiyle birlikte olduğunu düşünüyorum ben kendimce.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.