Güçlü Bir Orgazmla Vücudu Parçalanıp Ölen Erkek Arılar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Üstelik ilk ve tek seferde...Erkek bal arısının ejekülasyonu o kadar kuvvetlidir ki, vücudunun parçalanıp ölmesine neden olur.Kraliçe -kolonide önüne gelen erkek arı ile havada çiftleşip tek tek ölüleri havadan yerlere yağdırırken dönüp arkasına bile bakmaz.  Bu ölümcül çiftleşme uçuşları art arda birkaç gün tekrarlanır. Normalde kraliçenin döl kesesinde (spermateka) hayatı boyunca bırakacağı tüm yumurtaları dölleyecek kadar sperm bulunur. Bu gangbang gibi ağır porn hayat için nice yiğitler telef olmuş sabah ekmeğine bal sürüp yiyenler bir dakika bile saygı duruşunda bulunmamıştır. Bizim Ali amca var komşu o da boşalırken ayağa kalkıp 3 kere zıplarmış. (Buna yorum yapmicam bu hâliyle bile harika. ) Ha ne diyeceğim bayram arifesinde diyorum alırım varsa absürt orgazm hikayelerinizi.
    kafatamircisi
    Rahmetli iyi sokardı))
     _sofia_
     Geliyor sandık meğer gidiyormuş.
      coronavirus
      Bölünerek çoğaltıyor...
       wanderlust_r
       Bu hayatta kraliçe arı olmak varmış wgwhjwje
        imailahorsilahh
        Her neresinden tutarsan tut bereket Ulan!.. Hay maşşallah. Yalnız sizin Ali amca'nın da solo kanguru performansı ile origamik evresini tamamlaması inanılmazmış ajahhjjajaj... Hayatım buralar arefeyi görüp bayramı tadamayanlarla doludur.. Var sen karar ver🤦‍♀️
         plsdontmanipulateme
         Bu başlığın çıkış noktasını çok merak ediyorum. Yada neyse...
          tsukyomi
          Ahh nasıl da belli oluyor şuraya geldiği be, kimin aşkı. Absürt origami hikayem pek yok, tipik kasılmalar, küçük titremeler, birtakım föşkürüşler, 32 diş sırıtış, 'ya tebya lyublyu moy medved' ve 20 dakika içinde gelen ani uyku. Beraber yeni bir hikaye yazabiliriz tabi 😌 RIP her bal yiyişimde hatırlayacağım görev adamı erkek arılar.
           mrlawyerkk
           Geçenlerde de bir çocuk mastürbasyon yaparken kaburgasını kırmış sanıyorum buna benzer bir haberdi aklım o geldi arılar üzgünüm.
            derinfeylesof
            vay bee bugün de bilgilendik
             tutturankamon
             Bu Ali Amca konusu daha entresan... Bir dilf mevzuu gibi, ne ayak? 🤣
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.