Gübretaş'a Ait Maden Sahasında Altın Rezervi Bulunması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Tarım Kredi iştiraki Gübretaş'a ait maden sahasında 3,5 milyon onsluk altın varlığı tespit edildi. 6 milyar dolarlık rezerv bulunması sonrasında Gübretaş hissesine alımlar geldi. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü ve Gübretaş Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Poyraz, Gübretaş'a ait Söğüt altın sahasında 3,5 milyon onsluk altın kaynağının tespit edildiğini belirterek, "Bugünkü fiyatlar üzerinden ortaya koymaya kalktığımızda, yaklaşık 6 milyar dolar civarında bir değerden bahsediyoruz." dedi.
   https://onedio.com/haber/gubretas-a-ait-maden-sahasinda-3-5-milyon-onsluk-altin-varligi-tespit-edildi-948218
   Kaynak
    rarero
    Birdenbire ekonomi çöküşe geçer geçmez doğalgaz rezervleri, altın rezervleri falan baya ortaya çıkmaya başladı ne hikmetse. Bu durumların arka planında bizim bilmediğimiz işer dönüyor gibi düşünüyorum.
     cinayetvaraga
     Fahrettin Poyraz beyciğime bir göz atalım mı? şimdi bu iştirakin arazisinde çıkmasına iki ihtimal veriyorum; ya seçim için yine aptal avuntusu olacak bir açıklama yapma gereksinimi. YA DA... arazide arama, kazma izni ile arazinin dış sermayeye peşkeşi söz konusu olabilir. Bir ihtimal ise yüklü yatırım kredileri (Faizler hali hazırda yüksek) ile cukkalanacak milletin parasına göz dikmiş olmaları. Ço bilinmezli bu denklemin devamını bakalım nasıl getirecekler. Ama şu Fahrettin beyin ayrıcalığına da bir bakalım değil mi?
     https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/9-koltuklu-genel-mudur-5670217/?utm_source=dahafazla_haber&utm_medium=free&utm_campaign=dahafazlahaber
     https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/9-koltuklu-genel-mudur-5670217/?utm_source=dahafazla_haber&utm_medium=free&utm_campaign=dahafazlahaber
      57m
      Inanan varmi bunlara aq
       ozymandiase
       Yine birilerinin işine yarayan şeyler oluyor canım ülkemde. Bu rezervden hükümetimizin haberinin olmaması da yarı bir durum tabii.
        pillowtalk
        Ne hikmetse ülke rezerv cennetine dönüştü. Gözlerim yaşarıyor... Daha önce bulunamazdı çünkü. Yine birilerinin işine yaramış tabii bu durum. Bir şeyler oluyor ama bizi ilgilendirmiyor gibi sanki.
         peripedia
         Doğalgaz bitti altına geçtik şimdi. Aman yarabbi ne kadar da zenginiz. Gübretaş'ın hisseleri arşa çıkmış durumda. Sadece bunun için bile yaptırdıklarını düşündüğüm propaganda. O altın çıkarma maliyeti kimin hanesine yazılıyor peki?
          alys
          doğal gaz, altın sırada petrol mü var ? yemezler.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.