2
22.12.2020
Gübretaş'a Ait Maden Sahasında Altın Rezervi Bulunması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   Tarım Kredi iştiraki Gübretaş'a ait maden sahasında 3,5 milyon onsluk altın varlığı tespit edildi. 6 milyar dolarlık rezerv bulunması sonrasında Gübretaş hissesine alımlar geldi. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü ve Gübretaş Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Poyraz, Gübretaş'a ait Söğüt altın sahasında 3,5 milyon onsluk altın kaynağının tespit edildiğini belirterek, "Bugünkü fiyatlar üzerinden ortaya koymaya kalktığımızda, yaklaşık 6 milyar dolar civarında bir değerden bahsediyoruz." dedi.
   https://onedio.com/haber/gubretas-a-ait-maden-sahasinda-3-5-milyon-onsluk-altin-varligi-tespit-edildi-948218
   Kaynak
    alys
    doğal gaz, altın sırada petrol mü var ? yemezler.
     cinayetvaraga
     Fahrettin Poyraz beyciğime bir göz atalım mı? şimdi bu iştirakin arazisinde çıkmasına iki ihtimal veriyorum; ya seçim için yine aptal avuntusu olacak bir açıklama yapma gereksinimi. YA DA... arazide arama, kazma izni ile arazinin dış sermayeye peşkeşi söz konusu olabilir. Bir ihtimal ise yüklü yatırım kredileri (Faizler hali hazırda yüksek) ile cukkalanacak milletin parasına göz dikmiş olmaları. Ço bilinmezli bu denklemin devamını bakalım nasıl getirecekler. Ama şu Fahrettin beyin ayrıcalığına da bir bakalım değil mi?
     https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/9-koltuklu-genel-mudur-5670217/?utm_source=dahafazla_haber&utm_medium=free&utm_campaign=dahafazlahaber
     https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/9-koltuklu-genel-mudur-5670217/?utm_source=dahafazla_haber&utm_medium=free&utm_campaign=dahafazlahaber
      peripedia
      Doğalgaz bitti altına geçtik şimdi. Aman yarabbi ne kadar da zenginiz. Gübretaş'ın hisseleri arşa çıkmış durumda. Sadece bunun için bile yaptırdıklarını düşündüğüm propaganda. O altın çıkarma maliyeti kimin hanesine yazılıyor peki?
       rarero
       Birdenbire ekonomi çöküşe geçer geçmez doğalgaz rezervleri, altın rezervleri falan baya ortaya çıkmaya başladı ne hikmetse. Bu durumların arka planında bizim bilmediğimiz işer dönüyor gibi düşünüyorum.
        pillowtalk
        Ne hikmetse ülke rezerv cennetine dönüştü. Gözlerim yaşarıyor... Daha önce bulunamazdı çünkü. Yine birilerinin işine yaramış tabii bu durum. Bir şeyler oluyor ama bizi ilgilendirmiyor gibi sanki.
         ozymandiase
         Yine birilerinin işine yarayan şeyler oluyor canım ülkemde. Bu rezervden hükümetimizin haberinin olmaması da yarı bir durum tabii.
          57m
          Inanan varmi bunlara aq
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.