Grup Sex Yapmış Sevgili
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   akdenizgunesi
   Bugün erkek arkadaşımın eskiden grup sex yaptığını öğrendim kendi itiraf etti yani. Üzüldüm duyunca, he bir de üste çıktı paşam o ayrı. 5-6 aya söz düşünüyorduk ama şimdi kafamda sorular dönüp duruyor. Siz grup sex yapan biriyle evlenir misiniz? Ya da sevgiliniz yapmış olsa ne tepki verirsiniz?
    asit
    Gruptaki tek erkek o ise sorun yok. Aksi halde kalabalıkta kaba etini ellemiş olabilirler. Uzak durmak lazım.
     tsukyomi
     Niye bunu duyunca üzüldün ki yahu? Gayet normal bir durum. Sonuçta son durak ben miyim? Benim. Kötü alışkanlıkları ya da suç kaydı var mı? Yok. Gerisi beni ilgilendirmez.
      agac-ceviz
      Bunu sana söylemesi tuhaf benim başıma gelse beni yokluyor derim senin ilişkin ama yani
       littlejohn
       grup olarak sevgiline bir şey yapmadılarsa bence bir sıkıntı yok
        fairytale-
        Ben yohumm bir parça et için kavga çıkarırım 😝 senden de grup isteme ihtimali yüksek bence. Sen yinede hazırlıklı ol al yanına iki şişme
         silmarillion
         Bunu yapan bir kadınsa kafa karışması normal ama tabi erkekse grup üyelerinin tc kimlik no'larını almanızda fayda var ya içlerinden biri şimdi sıra bende dediyse? :)
          blondewitch
          Ha aynı anda iki kişiyle ha ayrı ayrı iki kişiyle ne fark eder ki
           kejnedar
           Bence asıl sorun grup sex yapması değil. Büyük ihtimalle grup sexe gelene kadar farklı farklı şeyler denemiştir.farkli farklı kadınlar farklı farklı fantaziler en son da grup denemiştir. Yani tehlikeli çünkü bellimi cinsellige düşkün bı arkadas ilerde tek kadinla yetinirmi soru işareti...
            sairsel
            Her insanın grup sex yapma potansiyeli vardır ama sevgilini bizden daha iyi sen tanırsın. Yani buna neden gerek duymuş, başka cinsel yönelimleri var mı, sana neden bunu itiraf etme gereği hissetti gibi soruların cevapları sana bizden daha çok yardımcı olacaktır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.