Gözaltına Alındı: Alibeyköy'de Trafik Magandası Kadın Şoföre Saldırarak Aracının Camlarını Kırdı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Eyüpsultan Alibeyköy'de bir kişinin trafikte kadına saldırı anı cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüler sosyal medyada çok sayıda kişi tarafından paylaşılırken, saldırgana tepki yağdı. Saldırgan kadının kullandığı otomobilin ön camını kırdı. Kadın ise olayı cep telefonu ile saniye saniye kaydederek, saldıran kişiye tepki gösterdi. Çevredeki vatandaşların yardımıyla olay daha da büyümeden engellenirken, saldırgan aracına binerek olay yerinden uzaklaştı. Saldırgan gözaltına alındı.
   https://twitter.com/nevzatcicek/status/1294027998308503552
   https://twitter.com/nevzatcicek/status/1294027998308503552
    zodyakli
    Al işteeee! Demek ki neymiş her önüne gelene ehliyet vermemek gerekiyormuşşş
     benita
     Saldırganın yanındaki kadını da gözaltına almışlardır umarım?
      atayurt00
      Ne kadin ne erkek tanımadığın bir insana hakaret etmek küfür etmek nedir Allah askina, heleki kendinden daha savunmasız bir insana bir kadına bunu yapmak eline ne geçirdi. Bitmez bunlar tipik orta doğu insan tipi. Umarım kimsenin başına gelmez böyle olaylar...
       daisyyy
       Zibidi ya sen bu dünyada nefes alsan ne almasan ne. hastalar hasta.
        utumasasiilekayanadam
        Doktor olduğunu belirtmenin mantığı ne? Saldırıya uğrayan işçi olsaydı oraya işçiye bu yapılır mı falan diyecek miydi bu davar? Sanmıyorum.
         roxannee-
         Böyle haberler beni neden bu kadar çok sinirlendiriyor? O adamı elime verin bir de ben ayaklarımla üstünde gezineyim bakalım hoş oluyor muymuş? Gerçekten çok sinirleniyorum.
          kendimvehepimiz
          Bu ülkede savcılar iş yapmıyor, hakimler iş yapmıyor, polis iş yapmıyor. Göz altına alsan ne? Kadın şikayetçi olmasa bırakacaklar. Oysa bu kamu suçu olarak değerlendirilmeli, kişi şikayetinden vazgeçse de bu adam ceza almalı. Şöyle suçlar olsa mesela kibir suçu, insanlığa karşı haddi aşma suçu, vandallık suçu, ...
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.