Gördüğünüz En Korkunç veya En Tuhaf Rüya
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eo110
   Yalnız yaşayan yaşlı bir kadın akrabamızın evinde kaldığım bir gece kendisinin insanları kesip organlarını bir leğenin içerisinde yıkadığını gördüm. Kuruması içinde odanın içerisindeki çamaşır ipine asiyordu. Böbrekler,ciğerler kalp falan.Sabah uyandığımda bütün vücudumu kontrol etmiştim.
    kania_
    Arada bi rüyamda ünlü kişilerle fotoğraf çekildiğimizi görüyorum.Dünde ivana yla çekildik
     ozlemiko_0
     Bunu nasıl anlatırım bilmiyorum ama çok ilginç hatta korkutucuydu. Bu rüyayı küçükken görmüştüm etkisinden de kurtulamamıştım." Rüyamda Allahı görebiliyordum ve şeytan Allahı idam ediyordu. " Tövbe tövbe ne saçmaydı o ya🤦🏻‍♀️Nasıl bir bilinçdışım vardı be. O zamanlar beni Kuran kursuna yolluyorlardı o yüzden oldu zannımca ahahahaha
      eflayilmaz
      Dün gece rüyamda dünya gökyüzünden gezegen çarpışması izledim ya
       ahpte-pateh
       Ölmek üzereyken kız torunum -daha çok gencim ama rüyamda yaşlıydım, torun tombalağa karışmışız hatta. Kızdı bir de eminim.- bana İncil okuyordu. Hayır Hristiyan değilim, garip bir şekilde İncil okunuyordu. Ama neresi okunuyordu bilmiyorum. Okunduğu yeri de hatırlamıyorum, hatırlasam belki ilahi bir mesajdı. Çok enteresan bir rüyaydı ne bileyim... İncil? Kız torun?
        muzlu-pasta
        Aynalarla dolu odada boğazımı kesiyordum evet...
         karolunita
         hayatım zaten korkunç bir kabus gibi ama bir türlü uyanamıorum
          sezgy
          O kadar uzun uyumuyorum çoğunlukla.. Ama bir tanesi vardı, başka bir gezegen Dünya'ya çarpıyordu ve Dünya da bir tek ben kalmıştım.
           berat_albayrak_
           Çok küçükken görmüştüm (yaş 6-7 civarı), aynı yattığım yerdeyim, dünya şeklinde bir yaratık beni yerimden çekip havalandırıuor ve evdeki karanlık odaya çekip etrafımda hristiyan ayini gibi bir şey yapıyor. Sonra cinler bana saldırıyor ve kan ter içinde uyanıyorum
            badideasensei2
            Odamda uyanıyorum ve evde uyanık olan sadece benim işte salona doğru gidiyorum, kapının ordan geçerken birini görüyorum, siyah çarşaflı ve kapıya sırtı dönük oturuyor. Fark edince biraz gerileyip bakıyorum o sırada hem kadın hem erkek gibi değişik yüzü olan biri boynunu 180 derece çevirip bana güldü.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.