Gördüğünüz En İlginç Tuvalet Tabelası Neydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gadjodilo
   Bir mekanda erkekler tuvaletinin kapısında Bülent Ersoy'un operasyon geçirmeden önceki hali, kadınlar tuvaletinin kapısında ise Bülent Ersoy'un şu anki halinin fotoğrafı vardı.
    sisibisoshi
    Su dökme ikonu düşün. Bunların cinsiyeti yok ikonda. Etek, sakal, pipo, ruj vs bir şey yok. İki ikon var aynı. Biri kovadaki suyu ayakta yere döküyor, diğeri ise bu işi çömelerek yapıyor. Daha önce hiç görmedim ama birden bu fikir geldi. Yapılsa ya ey girişimciler. Çok kavga çıkardı WC'lerde:)
     sonkz
     Lütfen yavaş sıçınız (şaka yapmıyorum)😂😂
      mertiniz
      Bu tabelalar ço saçma değilmi sizce de. Yıl olmuş 2020 hala tuvalette bile ayrım yaşıyoruz. Bu konuyla ilgili Queer kuramcısı Halberstam'ın güzel bir çıkarımı mevcut. 'Tuvalet Sorunu' Bu sorun gündelik yaşamda toplumsal cinsiyet ikiliğinin masum biçimlerde yeniden üretildiğini yansıtır. Tuvalet sorununun karmaşıklığı cinsiyetleri muğlak olan açıkça kadın ya da erkek gibi gözükmeyen bireylerin kötü davranışa maruz kaldığı bir deneyimdir. Bazen güvenlik veya polis bile çağrılır. Diğer tuvalet kullanıcıları bu bireylerin erkek mi kadın mı olduklarını bilmek isterler. Aslında tuvalet sorunu toplumsal cinsiyetin en önemli kurallarından birini, cinsiyetin açıkça öğrenilmesi gerektiğini gösterir. Bu şekil tabelalar queer bireyleri toplumsal yaşamdaki endişelerinin de altını çizer bir taraftan. Queer bireyler bu tarz umuma açık yerlerde tuvalet kullanımından kaçınırlar. Özgürlük alanları kısıtlanır.
       gecemm07
       Büyük 1 lira Küçük 50 kuruş Bunun altınada :Yalan söyleyen inşallah kel olur👌 Böyle olmasının sebebi o köyde çok kel var adamlarda kel olmak istemiyorlar o adamda böyle bir yöntem bulmuş👏😁
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.