Gördüğünüz Bir Rüya Gerçek Hayatta Çıkmış mıydı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   minmina
   normalde bu durumun sadece hissiyatı güçlü insanlarda olduğunu sanırdım ama geçen günlerde bana da oldu durumdan. rüyamda birkaç kişi vardı ve adımı ve soyadımı söylüyordum onlara. onlar da tahtaya yazarken sürekli soyadımı yanlış yazıyorlardı ve düzeltmeye çalışıyordum onları. onlarda soyadımdan dolayı dedemi sordular. en sonunda nasıl olduysa konu babama da geldi. dedesi yok gitti dediler sonra bunu babama çektiler. dedem vefat etmişti babamdan bahsedince ölüm hakkında mı konuşuyorlar diye korkup "benim babam ölmedi ki" diye bağırmıştım onlara. sonra paat diye uyandım sabahın köründe. ilk defa böyle kötü bir kabus görmüştüm. babam da o sırada şehir dışındaydı ve ben de zaman geçince onu aradım ne yapıyor ne ediyor diye. işte kötü rüya gördüm kendine dikkat falan dedim. sonra dedi ki "heee ondan galiba..." adam sabahleyin kaza geçirmiş. arabasına motor çarpmış. yaşadığım şoku anlatamam yani. allahtan daha beteri olmamış da rahatlamıştım. ama çok garibime gitmişti. gelecekte olabilecek böyle şeyleri hissetmek. sizin de başına geldi mi hiç?
    disi.ejderya
    Gördüğüm çoğu rüya çıkar. Bir ölüm rüyası da benden. Sabah rüyayı anlatınca götün açıkta kalmıştır kahkaları yükseldi. Sanırım son kahkahamız.
     visnelikapkek
     3 kez rüyamda gördüğüm ve flörtleştiğim kişiyi bir düğünde evli mutlu ve çocuklu olarak gördüm daha ne olsun
      marvelhulk
      bazı insanların rüyaları harbiden çıkar benim denk geldi mi gelmedi mi, bilemiyorum ne yazık ki rüyalarımı hatırlamıyorum
       eliff04
       Evet. Çok geldi başıma
        kafatamircisi
        Birgün rüyamda sabaha kadar yatıp uyuduğumu görmüşüm, Sabah bir kalktım gerçekten de sabaha kadar yatmışım😏
         gameofdio
         Genelde çok absürt rüyalar gördüğüm için çıkması imkansız.
          superamele
          genel olarak yüzde seksen çıkıyor bire bir aynı şekilde bu rüyalar bazıları geç olsada mutlaka çıkar.
           gossipdio
           Evet ve bu beni biraz ürkütüyor
            kalibreliterlik
            2005 yılında çok sevdiğim bir tanıdığı rüyamda öldüğünü görmüştüm, gece 03:00 da babamı aradım ve o tanıdığı sordum 1 saat önce öldüğünü söyledi, 2016 yılında babaannemin ölümünü gördüm, 2018 yılında kayınvalidemin beyin kanaması geçirdiğini gördüm ve 1 ay sonra öleceğini başka bir rüyada gördüm kayınvalidem beyin kanaması geçirmeden önce eşime söyledim böyle bir rüya gördüm ve rüyalarım gerçekleşir diye kendine dikkat etmesini söyledim ve bir kaç gün sonra banyoda tansiyonu düşüp kafasını duvara çarpmıştı. Ben çok işaret görüyorum sadece rüyada değil her gün defalarca dejavu yaşıyorum dejavu esnasında bir kaç saniye sonra ne olacağını biliyorum, gölgeler görüyorum sesler duyuyorum, bunu çok araştırdım eşim haricinde kimse bana inanmıyor, bunu pek umursamıyorum. gece uyurken ışık açık uyuyorum kapattığımda kafamda yüzlerce ses fısıldamaya başlıyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.