Google'da Asla Aratmak İstemediğiniz Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Biraz önce mesai bitimine yakın arkadaşlarla zoom üzerinde konuşurken, normalde çok konuşan bir arkadaşımızın sessiz olduğunu gördüm. Laf attım hiç sesin filan çıkmıyor diye, hıhı filan dedi ama böyle bir ruhsuz. Anladık bir şey var. Ben o kadar yakın değilim ancak iş arkdaşlarımızdan biriyle çok yakın, annesini aramış bir sıkıntı mı var diye. Anneannesi kanser olmuş. Tüm aile perişan. Onun elinde büyümüş bizim arkadaş da. Annesi kaldıramıyor, pek çalıştığı yok, bütün gün o site senin bu site benim çare arıyor her umuda sarılıyor gibisinden bir şeyler demiş. Çok üzüldüm. Hakikatten, bazen öyle bir an geliyor ki, arattığımız şey çok canımızı yakabiliyor. Umarım da olabildiğince geç arayalım böyle şeyleri
    godisahuman
    Kanser nasıl yenilir ? Uzaylilar bizi yer mi ? Dio turkiye de yasaklaniyor mu ? Ve mas*nlar. Cok gizli bir tarikat aratınca korkuyorum 😂
     berat_albayrak_
     Söylemiyim şimdi
      kania_
      oww ben neler neler aratıyom ajsjakak(aratmak istemediğim bişe yok şuan asjskkal)
       tsukyomi
       Rus Özel Kuvvetleri ve Spetsnaz aynı şeyler mi? Hamilelik belirtileri nelerdir? Bulgaristan-Türkiye sınırları kapatılıyor mu? Çifte vatandaşlık dönemi bitiyor mu? Cankan/Kobra Murat öldü mü? Aratmaktan ziyade cevaplardan korkuyorum. Hayatta aratmam.
        badideasensei2
        Dün bir arkadaşımdan duydum, keşke aratmasaydım, açamadım da zaten karşıma çıkan şeyler o kadar kötü ki. Buna "Bacha Bazı"deniyormuş. Yoğun olarak Afganistan'da ve İran da varmış bu sapıklık. Anlatmaktan dahi utanıyorum. Merak eden bakabilir Google'dan.
         -lucy-
         En kolay birini öldürme yöntemleri? Bi gün ablam yüzünden aratmak zorunda kalacağım diye korkuyorum dejdjfnjdfnrjf
          mrlawyerkk
          Komplo teorileri tabii ki bu kadar beyin yıkayan bu kadar manipüle eden bir şey daha görmedim. O kadar ciddi bir bilgi kirliliği var ki. Uzak durmak gerek.
           luna__
           "çikolata yasaklandı mı"
            eski_bi_tanidik
            "Nasil mutlu olunur" "Sevilmek nasil bir sey" Aratabilirim aslında da istemiyorum
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.