17
22.7.2020
Goldi'yi Gece Bıçaklayarak Yaralamıştı: İfadesi Alınıp Serbest Bırakılan Şahıs Sabah Köpeği Öldürdü
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   Hatay Samandağ'a bağlı Karaçay Mahallesi’nde Randa ailesinin, evlerinin bahçesinde beslediği Golden Retriever cinsi köpekleri Goldi, önceki gece saat 01.30 sıralarında S.A. tarafından bıçaklandı. Köpeğin inlemeleri üzerine dışarı çıkan Nejdet Randa, Goldi'yi yaralı halde bulurken, saldırgan S.A.'yı yakalandı. İkili arasında arbede çıktı. Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen jandarma ekipleri, S.A.’yı gözaltına aldı. Yoldan geçerken tesadüfen gördüğü Gordi'yi bıçakladığı belirlenen S.A., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Saldırgan bu kez kaçarken, aile sabah uyandıklarında köpeklerini kanlar içerisinde buldu. Hatay Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı'na götürülen Goldi, veteriner hekim tarafından alındığı ameliyatta, bıçak darbelerinin akciğere verdiği hasar nedeniyle hayatını kaybetti.
    djsinemovic
    Neden, neden? Ne yaptı hayvan mini etek mi giydi? Yan mı baktı? Belki de bilemeden bu yaratıkla oyun oynamaya çalıştı. Ama o da oyun oynayacağı insanları doğru seçseydi değil mi?
     canece
     İçim paramparça oldu. Dümdüz ruh hastalığı bu.
      hasan-bogrek
      Bir katil,köpek bıçaklayıp nasıl serbest kalabiliyor ? Neye dayanarak salıyorsun sen bu adamı dışarı aynı gece,yarım bıraktığı işi tamamlaması için mi ?
       eski_bi_tanidik
       Yazık yaa cidden yazık. Serbest bırakmasalardı bunlar olmazdı.
        ahmetsakar
        hayvan bıçaklamak nedir ya. bu adam belli ki cani. illa ya hapis ya para cezası olmamalı bunun cezası. gidip 6 ay hayvan barınağında çalıştıracaksın bu tipleri topluma kazandırmaya çalışacaksın. ifade versin sonra serbest. olmaz böyle olmaz.
         okadin
         Her gün, her yerde cinayet. Bıktık artık. Bu insanlar sosyopat. Neden anlamak istemiyorsunuz? Neden serbest bırakıyorsunuz. Kadınlar,çocuklar, hayvanlar öldürülmesin artık. Lütfen bir şeyler yapın.
          tucco
          Sevgisizlikten kaynaklanıyor her şey. Huzursuz bir ailede sevgi görmeden büyüyen çocuklar, büyüdüğünde ne yazık ki potansiyel birer katil haline geliyorlar. Ayrıca çok afedersiniz ama s.keyim ben böyle dünyayı ya. Yeter lan valla yeter.
           cokbilmisdegilcokbilen
           Aynı ırktan olduğumuz için utanıyorum.
            raselika
            Bu caniler ne istiyor bu canlardan? Sana ne zararı vardı. Ayrıca bir canı bıçaklayan adam insanı da bıçaklar. Neden serbest bırakıldı? İğreniyorum bu dünyadan.
             zeynebio
             Allahsızlar derdiniz ne ha? Ne geçiyor elinize ne. Ben bir böceği, bir sineği bile öldüremezken siz nasıl kıyıyorsunuz?
              roxannee-
              Hamurabi kanunlarına mı baksak acaba eski katı dişe diş kurallara geri dönüş belki böyleleri için iyi olur. Biliyorum olmayacağını ama bir denemiş oluruz!
               zodyakli
               1 saattir sokakta durmadan miyavlayan kediyi bulmaya çalışıyorum ki gece rahat uyuyamam bir şeyi varsa o hayvanın diye...
                daisyyy
                Allah senin belanı versin vicdansız ruh hastası. Eee ne olacak sanki öldürdü diye hapis mi yatacak elbette hayır. İnsanın canı kıymetli değil ki hayvanın olsun.
                 belizzimaaa
                 Kanım donuyor artık gerçekten. Ne zaman bu masum canlılar da bir can yerine konup onlar için bi şeyler yapılacak? Onlara zarar verenler cezalandırılacak? Nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz yazıklar olsun.
                  zimbo
                  Yok delil yetersizleri, yok adli denetimli serbestlik bilmem ne falan bunlar yüzünden bu suçlular sokakta oldukça şiddet göstermeye ve can almaya devam edecektir. gerçekten insanlık olarak geriye gidiyor, halimize acımak bile fazla geliyor artık.
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.