Göğüsleri Gözüküyor Diye 100 Bin Takipçi Kaybeden Billie Eilish: İnsanlar Büyük Göğüslerden Korkuyor
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Billie Eilish instagram hesabından eskisine nazaran daha farklı bir tarzda fotoğraflar paylaşıyor. Eski takipçilerinin ise bu değişime alışamadıklarını ve hatıralara sıkı sıkıya tutunduklarını söylüyor. Bu durum onun için çok can sıkıcıymış🥰 Eskiden bol kıyafetler giyiyorken sorun olmadığını daha fazla vücudunu ön plana çıkaran kıyafetler giydikçe takipçi kaybetmeye başladığını söylüyor🤷🏻‍♀️ "Sadece göğüslerim yüzünden 100 bin takipçi kaybettim. İnsanlar büyük goğüslerden korkuyor" demiş. Bu benim insanlığa olan inancımı tazeledi arkadaşlar ya. Gerçekten açıldığı için takipçi kaybeden ilk hanımefendi olabilir kendisini bu yüzden bile tebrik edesim geldi🥰
    silmarillion
    Fotoğraf buysa ben de takip etmeyi bırakırdım, saray avizesi gibi çıkmış, bacım sana o elbiseyi zorla mı giydirdiler amk? :)
     abdes_terligi
     eskiden daha samimi ve orjinal geliyordu, bir de daha yakın hissediyordum kendimi, şimdi Pembe Memeli Orospu numara 2398194924 oldu çıktı, piyasada bunun gibisi bolca varken ben neden hala bunu takip edeyim? Benim ilgimi çeken göt baş açan kadınlar erkekler değil, istiyorlarsa yapsınlar lafım yok ama benim ilgimi çekmiyor.
      turkceustyazili
      “ Memen var diye mutlu sanıyorlar “B.E.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.