Göğüs Dekoltesine Bakmayacak Olgunluğa Erişmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   utumasasiilekayanadam
   Görseldeki gibi bir dekolte gördün ne yaparsın?
    ahmetsakar
    çelik gibi iradeye sahip adamlardır. o adam kendisinden geçmiştir. dünya işlerini salmıştır. adeta mevlana olmuş, yunus emre olmuştur. saygılar sunuyorum bakmayan abilerime. ben bi bakıp, içime içime ağlayıp yoluma devam ediyorum.
     thetalentedmrripley
     Böyle bi dekolte karşısında erkek de olsan gözün kayar kadın da olsan gözün kayar. Ama ozellikle dekolteye odaklanip karsindakini rahatsiz edecek kadar öküz olmanın da alemi yok. Muhabbet ettiğin hatunun dekoltesi var diye oradan uzaklaşmak ise olgunluk değil tam anlamıyla hamlıktır.
      wisletful
      benim ; kadın olarak bile gözüm takılıyor derinliğine göre erkeklerin bakması son derece doğal.. Cinsel hayatı en renkli erkek için bile olağan bir durum .. Erkeklerin zaafı sonuçta zayıf noktası.. ama tabi kuralı kanunu var karşındakini rahatsız edicek süre ve şekilde bakmakta terbiyesizliğe giriyor..
       rocknrollbabe
       Bakmak var bakmak var arkadaşım! Bunun olgunlukla ilgisi yok böm böm de bakılmaz...
        velevkiozge
        Meme vücudun bir organı. Bunu direkt cinsel obje gibi görmenin manası yok. Bir kadın dekolte giyiyorsa canı dekolte giymek istemiştir. Ağzınızı ayırıp memesine bakın diye değildir. Sen direkt dekolte gördüğünde gözlerini kaydırıyorsan onu rahatsız edersin, yapma! Hele bir de bunu yapıp 'Rahatsız olcaksan giyme kardeşim'ciler var ki onlar asla ama asla eğitilemez tayfa zaten. Kısacası başlık doğru bir noktaya değiniyor aslında. Ergensindir ve hormonlarını kontrol edemeyen bir ÇOCUK olarak bakarsın kafa çevirirsin belki ama, ergenliğini ve çocukluk dönemini atlatmış bir yetişkin birey olarak bunu yapıyorsan bir problemin vardır. Olgunluğa erişememişsin demektir bu.
         ketcaplisarma
         Kızlar da bakıyo merak etmeyin 😂
          sardunya
          erkekler kendi içgüdülerini ne kadar törpülerse o kadar medeni oluyoruz. işin özü bu aslında.
           lylftmksc
           Henüz bakmadığım bir dekolte görmedim. Bakarım yani. Gözüm kayar. Bacak dekoltesine bile bakarım baktığım anlaşılmasın diye de bön bön bakmam tabi. Yok öyle bir olgunluk zaten olgunluk ile alakası yok
            shaheen
            Aklı evvelin biri dekolteye bakmamanın olgunluk emaresi olduğunu zihninde tasarlamış yazmış buraya. Bizde bu olgunluk mu çıkarmaya çalışıyoruz. Ya arkadaş bi yürü git ya. Her erkek bakar bu olgunlaşmamak değil Karşı cinse duyulan ilgidir. Uyduruk kalıplar üretmeyin. Ha! tatbiki işin gözle taciz boyutuna ulaşmasını normalleştirecek halim yok ama o bir anlık/saniyelik masum bakışın ne zararı var ki
             transylvania
             Peki merak kararında bakıldığında , ve bunu hissetiğiniz de ne tür bir duygu içersine giriyorsunuz Kadınlar ?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.