Giysilerinin Ömrünü Uzatmak İçin Sırların Neler?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nedobi
   Severek aldığımız o kazağın, 2 yıkamadan sonra giyilmeyecek hâle gelmesine hiçbirimizin gönlü razı olmuyor. Bunun önüne geçmek için farklı yöntemler geliştirmeye çalışıyoruz. İlk yıkamada solan siyahlar, hemen tüylenen yünlüler-ipekler ve canlı renklerini kaybeden kıyafetlerin seni üzüyorsa bu durumu değiştirmeye hazır ol! “Kıyafetlerimin ilk günkü gibi kalması için her şeyi yaparım.” diyorsan sorumuz senin için gelsin! Giysilerinin ömrünü uzatmak için sırların neler?
    lutfen-ama
    Perwoll reklamı yapacam az kaldı zor tutuyorum kendimi. 🤭
     asit
     Çamaşır makinesinde yıkamayın. Dere kenarına götürüp soğuk suda yıkayın. Dere yoksa çeşmeye götürün. Hiçbiri yoksa yıkamayın.
      peripedia
      Express yıkama yaparım genelde kıyafetlerim aşırı aşırı kirli ve lekeli değilse zaten malum tüketim kültürü ayda bir belki iki giyiyoruz bir kıyafeti.
       derinfeylesof
       Nazikçe yıkama nsdkffk başka bir yolu yok ve bu durum yurtta mümkün değil
        kisi
        Benim uyguladığım bir şey yok ama biri deri kıyafet ve ayakkabıları mevsimi gelene kadar kenara kaldırmadan önce vazelin ile kaplayın demişti. Bana mantıklı geldi. Vazelinin büyük moleküllerinden dolayı kaplayıcı özelliği var. Korozyonu önlemiş olursunuz. Kesin emin değilim ama naylon vb. içinde saklayınca oluşan nem bu yöntemde olmaz. Yıkayınca da hemen çıkar.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.