87
15.10.2020
Gereğinden Fazla Anlam Yüklediğimiz Şeyler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   okadin
   Ben bu üçüncü nesil kahve olayına insanların çok fazla anlam yüklediğine inanıyorum. Tamam, güzel bir kahve içmek günü güzelleştiren şeylerden ama bu kadar çok çeşit bu kadar karmaşa bana çok gereksiz geliyor. Sence gereğinden fazla anlam yüklediğimiz şeyler neler?
    r4bia_
    Sevişmek?
     benita
     Tanışma günü, kaynaşma günü, sözlülük, sevgililer günü, nişanlılık, evlilik, cinsiyet öğrenme, baby shower, ilk diş buğdayı, sünnet
      badideasensei
      Aşk saçmalığı
       zeynebio
       İnsanlara gereğinden fazla anlam yüklüyorum. Her seferinde üzülen kırılan ben oluyorum. Neden her seferinde bu kadar kendimi kaptırıp bu kadar üzülüyorum ki? İnsanlar gelir, seni üzer ve gider. Bunu kaç kere daha deneyimleyeceğim acaba?
        sairsel
        Akrabalar ;)
         ladydisko
         bazı kişiler
          bnln
          Egomuz :(
           eski_bi_tanidik
           Ikili ilişkiler
            arak_nus
            İnsanlar.. İnsanlar o kadar çok anlamı hak etmiyor
             dr.rock
             Lokmachı Lokmams Lokmadio Lokma lan lokma Şokellalı lokma ama lokma
              sbstnbjk
              1- Çay 2- Evlilikle ilgili tüm ritüeller, adetler. 3- Sahip olunan toplam para miktarı. Bunu biraz açmam gerekiyor. Para, daha rahat daha mutlu bir hayat yaşamak için elbette çok gerekli ve önemli bir araç. Ama bazı insanlarda hesabındaki, cebindeki toplam para miktarına aşırı önem verme, anlam yükleme hastalığı var. Bu insanlar o parayla aldıkları şeylerle değil de paranın miktarıyla mutlu oluyorlar. Bir alışveriş yaptığında toplam parası azaldı diye üzülüyor, Ama o paranın üzerine 5-10 daha koyduklarında çok mutlu oluyorlar. Bu insanlar para harcamaktan çekindikleri için hayatı bomboş yaşayıp gidiyorlar. O insanlardan olmayın. Hayatı bütçeniz elverdiğince dolu dolu yaşayın.
               peripedia
               Uzaktan akrabalarımdan bir kız çocuğu Can Yaman fanı çıktı. Neden seviyorsun bu adamı diyorum. Çok tatlı diyor. Neden çok tatlı buluyorsun diyorum. Çok tatlı bir aşık diyor. İlerleyen süreçlerde algıda seçicilik sanıyorum sürekli bu adama ilişkin haberler karşıma çıkmaya başladı. O an bu cümleyi kurdum. Ne kadar abartılıyor bu adam dedim. Bence ne iyi bir oyuncu, ne çok yakışıklı ne de çok tatlı. Hatta itici, çok itici.
                precipiece
                Biraz fazla samimiyet gördüysem olabiliyor bu durum insanlara karşı,ve sevdiysem de bazı hataları göremeyebiliyorum tabi sonra üzülen taraf da ben oluyorum.onlar düşünüyorlar mı bilmiyorum?
                 sozdedegilgozde
                 Ben bu konuda insanların anlam yükledikleri şeyler konusunda bir yorum yapmak istemiyorum. Çünkü bir insan bir şeye anlam yüklüyorsa orada kendini iyi hissettiği bir şey buluyordur.
                  bisosyolog
                  İlişkiler.
                   rehetsiz
                   kariyer zenginlik sex ölüm:/
                    sedefartuny
                    Eski sevgiliden gelen 'özledim' mesajı. Ben de dahil olmak üzere herkes bu mesajı çok önemli görüyor. Değer verdiğin, belki hala unutamadığın, bir şeyler hissettiğin, belki çok sevdiğin ve hala çok aşık olduğun kişiden gelmiş olabilir ama. Karşı taraf için o kadar önemli ve kuvvetli duygularla yazılmış olduğunu düşünmüyorum. Özleyen insanın bir mesajın arkasına sığınabiliyor olması bana manalı gelmiyor.
                     natureeee
                     İnsanların duygularına
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.