88
15.10.2020
Gereğinden Fazla Anlam Yüklediğimiz Şeyler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   okadin
   Ben bu üçüncü nesil kahve olayına insanların çok fazla anlam yüklediğine inanıyorum. Tamam, güzel bir kahve içmek günü güzelleştiren şeylerden ama bu kadar çok çeşit bu kadar karmaşa bana çok gereksiz geliyor. Sence gereğinden fazla anlam yüklediğimiz şeyler neler?
    badideasensei
    Aşk saçmalığı
     benita
     Tanışma günü, kaynaşma günü, sözlülük, sevgililer günü, nişanlılık, evlilik, cinsiyet öğrenme, baby shower, ilk diş buğdayı, sünnet
      r4bia_
      Sevişmek?
       dr.rock
       Lokmachı Lokmams Lokmadio Lokma lan lokma Şokellalı lokma ama lokma
        rehetsiz
        kariyer zenginlik sex ölüm:/
         ladydisko
         bazı kişiler
          bisosyolog
          İlişkiler.
           arak_nus
           İnsanlar.. İnsanlar o kadar çok anlamı hak etmiyor
            sozdedegilgozde
            Ben bu konuda insanların anlam yükledikleri şeyler konusunda bir yorum yapmak istemiyorum. Çünkü bir insan bir şeye anlam yüklüyorsa orada kendini iyi hissettiği bir şey buluyordur.
             sairsel
             Akrabalar ;)
              zeynebio
              İnsanlara gereğinden fazla anlam yüklüyorum. Her seferinde üzülen kırılan ben oluyorum. Neden her seferinde bu kadar kendimi kaptırıp bu kadar üzülüyorum ki? İnsanlar gelir, seni üzer ve gider. Bunu kaç kere daha deneyimleyeceğim acaba?
               eski_bi_tanidik
               Ikili ilişkiler
                bnln
                Egomuz :(
                 precipiece
                 Biraz fazla samimiyet gördüysem olabiliyor bu durum insanlara karşı,ve sevdiysem de bazı hataları göremeyebiliyorum tabi sonra üzülen taraf da ben oluyorum.onlar düşünüyorlar mı bilmiyorum?
                  peripedia
                  Uzaktan akrabalarımdan bir kız çocuğu Can Yaman fanı çıktı. Neden seviyorsun bu adamı diyorum. Çok tatlı diyor. Neden çok tatlı buluyorsun diyorum. Çok tatlı bir aşık diyor. İlerleyen süreçlerde algıda seçicilik sanıyorum sürekli bu adama ilişkin haberler karşıma çıkmaya başladı. O an bu cümleyi kurdum. Ne kadar abartılıyor bu adam dedim. Bence ne iyi bir oyuncu, ne çok yakışıklı ne de çok tatlı. Hatta itici, çok itici.
                   sbstnbjk
                   1- Çay 2- Evlilikle ilgili tüm ritüeller, adetler. 3- Sahip olunan toplam para miktarı. Bunu biraz açmam gerekiyor. Para, daha rahat daha mutlu bir hayat yaşamak için elbette çok gerekli ve önemli bir araç. Ama bazı insanlarda hesabındaki, cebindeki toplam para miktarına aşırı önem verme, anlam yükleme hastalığı var. Bu insanlar o parayla aldıkları şeylerle değil de paranın miktarıyla mutlu oluyorlar. Bir alışveriş yaptığında toplam parası azaldı diye üzülüyor, Ama o paranın üzerine 5-10 daha koyduklarında çok mutlu oluyorlar. Bu insanlar para harcamaktan çekindikleri için hayatı bomboş yaşayıp gidiyorlar. O insanlardan olmayın. Hayatı bütçeniz elverdiğince dolu dolu yaşayın.
                    sedefartuny
                    Eski sevgiliden gelen 'özledim' mesajı. Ben de dahil olmak üzere herkes bu mesajı çok önemli görüyor. Değer verdiğin, belki hala unutamadığın, bir şeyler hissettiğin, belki çok sevdiğin ve hala çok aşık olduğun kişiden gelmiş olabilir ama. Karşı taraf için o kadar önemli ve kuvvetli duygularla yazılmış olduğunu düşünmüyorum. Özleyen insanın bir mesajın arkasına sığınabiliyor olması bana manalı gelmiyor.
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.