Gerçekten Neden Sigara İçiyoruz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   entelbukalemun
   Sigaranın çok zararlı olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek ama bu bizim sigara içmemizi durdurmuyor. Bu kötü alışkanlığa kimisi stresten kimisi sevdiğinden kimisi özentilikten başlıyor. Peki sizin sigaraya başlama ve devam etme sebebiniz ne?
    okadin
    Sosyal çevrem nedeni ile başladım. Tamamen sosyal içiciydim. Türk kahvesinin yanı klişesini yıllarca yaşattım. Anne olunca çok kolay bir şekilde bıraktım.
     efenizz_
     Lise de arkadaş ortamı kubanı oldum ben 2 3 çöple başladı sonra bi ara hiç içmedim sıkıntılı bi dönem de trkrar 2 3 çöp derken gün de 5 6 çöpe çıktı :(
      ladydisko
      hiç içmedim babam içerdi ve durmadan öksürürdü hic dinamik değildi onu öyle gördükçe içmeme kararı aldım. lisedeyken arkadaş ortamımda da içen yoktu böylece hiç kullanmadım. edit: böyle güzel yazmışımda bende sütten çıkma ak kaşık değildim.
       utumasasiilekayanadam
       Sevgilimi kaybettiğim zaman başlamıştım hala içiyorum
        redblack
        20 senedir bi fiil içiyorum, içmeyi de seviyorum, birakmayi da düşünmüyorum. Sabah gozumu actigimda henuz yuzumu yikamadan sigarami yakip kahve icin kettle'a su koyuyorum. Bitkisel ürün, severiz.
         hickurusu
         ah be derdim çok
          vetanrionuyaratti
          Çünkü nikotin bağımlılık endeksinde en çok bağımlılık yapan ilk madde, yoksunluk krizine göre ise 3. Sırada yer alıyor. Bunun dışında birde psikolojik bağımlılık haline geliyor. Sigarayı bırakan bir şahıs 6. ayında bile hala sigara yoksunluğu çekebiliyor(psikolojik olarak) Son dönemlerde bir çok kez bırakmayı denedim eskisi kadar kolay olmuyormuş. Ama denemelerim devam edecek
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.