Gerçek Satanizm Bu Değil
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   camparice
   Arkadaşlar dün ateizm derneğine bağlanan "satanistler" beni gülmekten yerlere yatırdı. Hem yani satanist değil ateist olduğunu iddia ediyor dernek, hem bu derneğe inanılmaz tipleme ve karikatürize bir kaç kişi bağlanmış bişiyler tartışmaya çalışıyorlar hem de isimleri oldukça şeytani. Bu insanlar sürekli bu makyajlarla mı geziyor ve gerçekten bi tane bile bej rengi içlikleri yok mu? Niye evde ayaklarına Polisan terlik giymiyolarmış gibi davranıyorlar? Bu ülke bizi böylesi güldürecek şeyler bulmayı sürekli nasıl başarıyor ya? Lucifer sağolsun sesimizi duydunuz.....sldkjfslkdjfsf (ancak istedikleri şeyler çok doğru yani düşünceleri için ayrımcılık, şiddet, taciz görmek istemiyorlar kaldı ki direk insan hakları bu yani bu konuda tabii ki haklılar ve gülünecek bir şey yok)
   https://twitter.com/thanospuu/status/1334980209590857731
   https://twitter.com/thanospuu/status/1334980209590857731
    imailahorsilahh
    Gerçek satanizm sence ne?
     eski_bi_tanidik
     Yazık bu insanların beyinlerine :') Bunlar bildiğim kadarıyla Allaha inanmıyorlar islama fln yani. E şeytan da hani islamda var olan bir şey. Yanı islama inanan şeytanın da var olduğuna inanır ki vardır yani. Islama inanmayanlar şeytan cin gibi şeylere de inanmıyorlar. E sen islama inanmıyorsan şeytana nasıl inanıyorsun. Tabi yanılabilirim pek bilm3m ben satanizm matanizm. Belki çok farklı bir şey de olabilir ama budur yani 🤷🏽‍♀️ Ayrıca sen nerden biliyorsun şeytanın nasıl bir varlık olduğunu gördün mü hiç de onun kılığına giriyorsun. Belki o renksiz bi ruh. Siyahlara bürünmüş değil belki. Ayrıca o kötülüğün sembolü. Saçmalık Bi ara da şeytan kötü diil diyodu bri baya gülmüştüm 😂 Biri de şeytan sizden razı olsun demiş 2. Okuyusumda anladım 🤣
      cinayetvaraga
      ne anlatmaya çalıştın da ben anlamadım acaba?
       tsukyomi
       Gerçek satanizm bu da değil. Satanizmin birçok alt kolu vardır ama hepsinde esas kural şudur; tapmayacaksın. Buna şeytan da dahil. Temelinde tüm tapınmalara karşı çıkmak ve şeytanın ideasını yükseltmek vardır, fikirlerine saygı duyarsın, bazı alt kollar idol olarak görür ama asla şeytanı tanrılaştırmak yoktur. Satanizmin belli bir kıyafeti, müziği yoktur. Satanistler pembe de giyebilir, pop da sevebilir. Kedi kesmek, bakire kurban etmek gibi saçmalıklar da medyanın hedef göstermesi ve ergenlerin 'hell yeah isyan' adı altında medyadan gördüğü satanizmi uygulamasıdır. Zira şeytan kurban istemez. Onlarca inançtan biridir satanizm, başka da bir nanesi yoktur. Tsukyomioğlu'yla Dinlere Doğru programı sona erdi.
        tiroyitbezi
        lusifır buraya toynak havaya
         patronicee
         Şeytan tanrı ise, şeytana tapmalarını emreden kim? Madem emreden biri var şeytan yerine neden ona tapmamışlar?
          dr.rock
          Abi bak bağzı şeyler Türk’e oturmuyor tamam. Olmaz yani, olmuyor.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.