Gerçek Aşk Toksik Bir İlişki midir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Asla katılmadığım konu. Toksik ilişki hastalıktır, insanların birbirlerine karşı kurduğu işkence çektirme seansıdır. Çok bağlı olsanız bile bu ilişkiyi yaşayanların aşkla uzaktan, yakından alakası yok. Kendine olan saygınızı yitirecek şeyler yapmayın. ben zamanında yaptım siz yapmayınn. Ha seviyor, ha düzeldi, ha olacak olmuyor kendimizi kandırmayalım :) Lisede kaldı toksik ilişkiler ciddi ilişkilerde toksik olmak zarardan başka bir şey değil.
    mrlawyerkk
    Gerçek aşk toksik değildir ki. Toksik olan zaten sorunlu olan yapay olandır. Burada büyük bir çelişki var.
     eflayilmaz
     Gerçek aşık bilmem ama evliliğe gidebilmek için net toksik olduğunu düşünüyorum ya
      milesov
      Akıllı mantıklı biri olsanız bile aşk derecesine gelince anlamak zor oluyor çünkü büyüsüne kapılıyorsunuz. İlişki ciddiye bindiği vakit kafaya dank ediyor. Özellikle evliliğe hazırlık süreci, nişan, söz gibi olaylarda çiftlerin birbirine olan tavrı acayip değişiyor. "Ulan ben bu insanla mı beraberim" diye sorguluyorsunuz. Bu yüzden o aralıklarda ayrılıkların sayısı acayip yüksek. Bazıları söylediğiniz gibi kendini zorlayıp düzelir kafasıyla evleniyor. En fazla 3 ay sonra boşanma kararı alınıyor. Benim kuzenim ikinci gün boşanma kararı almıştı. Böyle acı tecrübeler yaşamamak için ilişkide kendinizden emin ve kararlı olmalısınız.
       silmarillion
       Gerçek aşkın tanımında kavga etmek, dayak atmak, işkence etmek, şiddet, aldatma vs mi var ben mi yanlış biliyorum yoksa? Bunu diyen gitsin bir tok'sik ilişkinin tanımına baksın.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.