Genelev Patroniçesinin Miras Kavgası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Genelev patroniçesi Matild Manukyan’ın dev mirasına ortak olmak için Kerope Çilingir’e dava açan 36 kişi, bu defa nüfus kayıtlarının düzeltilmesi için mahkemeye başvurdu. Mahkeme, Manukyan’ın yıllarca işlettiği geneleve ilişkin tüm kayıtların valilik ve İçişleri Bakanlığı’ndan istenmesine karar verdi.
    cansevim
    Manukyan’ın mal varlığı: - Antalya, Alanya ve Balıkesir’de 5’er yıldızlı 5 otel - Kıbrıs’ta 5 yıldızlı otel - İstanbul’da 2 fabrika - Kınalı Ada ve Büyük Ada’da 2 köşk - İstanbul’da 500 daire, 70 iş hanı - Yalova’da yüzlerce daire ve arsa - Muğla, Kocaeli, Erzurum ve Adana’da onlarca bina ve arsa - Fransa’daki bir bankada 150 milyon Euro - 220 ticari taksi - Toplam 486 taşınmaz, banka hesapları, hisseler ve dövizler Buna kavga edilir aga.
     noobzac
     Şey parası...
      detokssuyu
      6 kez vergi rekortmeni olmuş rahmetli. Miras kavgası Manukyan Hanım'ın oğlu Kerope Bey'de düğümleniyor. Dava açanların çoğu bu beyefendinin çocuğu olduğunu iddia ediyor. Manukyan'ın genelev işletmeciliği yaptığı dönemde genelev işletmek devlet kontrolünde ve yasaldı. Kadında tüm kazancını gayrimenkule yatırmış, tebrik etmek lazım.
       mrlawyerkk
       Manukyan'ın tek varisi Kerope Çilingir’in kendisinden 40 yaş küçük biri ile evlenmesi üzerine, kızı üvey annesi hakkında suç duyurusunda bulunmuş. Kız babasının akıl sağlığının yerinde olmadığını iddia ediyor, evliliğin iptali istemi ile dava açmış. Olaylar bundan mütevellit karışık.
        ozlmli
        Kerope'ciğimin kızı olabilirim. Her ne iş yapıyorsa yapsın işinin ehli olan insanları takdir etmek lazım. Manukyan hanımda bence kesinlikle bu kişilerden biridir. Vergi rekortmeni olması ve kazancınızı doğru değerlendirmesi de bunun göstergeleri arasındadır.
         zimbo
         Kraliçe gibi kraliçe mal varlığına bak!
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.