Gençlik Nereye Gidiyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Bunun için efenizz in profiline bakmanız yeter ama olsun ablası gurban olsun ona biraz tuhaf bir çocuk arada tahriş oluyor böyle eli bir telefonda götte ama iyi çocuk peki sizce nereye gidiyor?
    tsukyomi
    Şimdi biz de genciz daha Muzlu. Ama ergen tayfa (hakaret olarak kullanmıyorum) şu an bocalıyor. Hepimiz ergenliğimizde deliydik. Ama bunlar gelişen dünyayla sıkıştıran coğrafyanın arasında kalıyorlar. Haliyle bocalıyorlar tabi. Bırakınız yapsınlar, bir daha gelmiyor o "sew olalım, qanqa olay çok müq, sen kmsn be slk" yılları. Doya doya yaşayın gençler, nasıl olsa birkaç sene sonra gençliğinizi elinizden alacaklar, dibine kadar yaşayın.
     gregory_
     Pandemi döneminde yaşananlarla kimseyi değerlendirmemek lazım. Sonrasinda hayat bir sürü sınırlamalar getirecek ve yollarini belirleyecekler. Her nesil bir sonra gelenlerin kendi neslillerine benzemesini beklerse sadece yerimizde sayariz. Ve simdi yetisen ergen dedigimiz bu arkadaslarimizin anne ve babalarina "nerdeydi akliniz bu memleket nasil bu hale geldi" sorusunu sormaya herkesten fazla haklari var.
      meyvesebze
      Bir başkadır dizisinde kuşaklarla ilgili bir sahne vardı.(Aradım ama bulamadım linkini) Eskiler kendi işlerini kendileri yapmaya üretmeye odaklı.Pantolon yırtılsa yama,ayakkabı yırtılsa tamir.Sonraki nesillerde sürekli tüketim odaklı..., Gerçektende öyle..Mızmız yetiştirilen,ilgi manyağı,sürekli herşeyin son modelini isteyen bir nesil var şuan.Ve bunun sebebi bu çocuklar deil galiba...Ebeveynler, sosyal medya ve teknoloji
       badideasensei
       Onu bunu bilmem de şu genç yaştaki insanları fazla genellemeye dahil edip yargılıyorsunuz. Milenyum kuşağında sanki herkes iyi aile çocuğu gibi. Z kuşağının irdelenmesinin sebebi daha çok kişi ile iletişim halinde olduğumuz için ileriki yaşlarda insanların karakteri oturunca zaten sıradanlaşıyor insanoğlu
        moon_night
        💩 yolu diye tabir ettiğimiz yere gidiyoruz gibi
         mrcrw
         Her zaman yerinde saymış, bir yerlere varamamış kişilerin dinamik olan ve değişime ayak uydurabilen gençlere, yanlız hepsi değil belirtmek isterim, sarfettiği cümle. Kötü örneklere bakmak yerine iyi örneklere bakarsanız çok iyi çıkarımlar da olabileceğini görürsünüz.
          me_out_bye
          Şuraya 👉🏻 👈🏻 Buraya Oraya 👆🏻 Öteye 👇🏻 Ebesinin hörekesine. Ne bilek yapak 🤷🏻‍♂️
           karolunita-
           vallaben pek bi yere gidemiyorum karantinada olduğum için
            sairsel
            İnternetin götürdüğü yere!
             _gizem_
             gidemiyor
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.