91
22.12.2020
Gençlik Nereye Gidiyor?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   muzlu-pasta
   Bunun için efenizz in profiline bakmanız yeter ama olsun ablası gurban olsun ona biraz tuhaf bir çocuk arada tahriş oluyor böyle eli bir telefonda götte ama iyi çocuk peki sizce nereye gidiyor?
    nickimdebileolmaz
    Sen kaç yaşındasın ?
     ladydisko
     korona var şu an evde oturmalı herkesi aynı kefeye koymamak lazım
      badideasensei
      Onu bunu bilmem de şu genç yaştaki insanları fazla genellemeye dahil edip yargılıyorsunuz. Milenyum kuşağında sanki herkes iyi aile çocuğu gibi. Z kuşağının irdelenmesinin sebebi daha çok kişi ile iletişim halinde olduğumuz için ileriki yaşlarda insanların karakteri oturunca zaten sıradanlaşıyor insanoğlu
       moon_night
       💩 yolu diye tabir ettiğimiz yere gidiyoruz gibi
        karolunita
        vallaben pek bi yere gidemiyorum karantinada olduğum için
         tsukyomi
         Şimdi biz de genciz daha Muzlu. Ama ergen tayfa (hakaret olarak kullanmıyorum) şu an bocalıyor. Hepimiz ergenliğimizde deliydik. Ama bunlar gelişen dünyayla sıkıştıran coğrafyanın arasında kalıyorlar. Haliyle bocalıyorlar tabi. Bırakınız yapsınlar, bir daha gelmiyor o "sew olalım, qanqa olay çok müq, sen kmsn be slk" yılları. Doya doya yaşayın gençler, nasıl olsa birkaç sene sonra gençliğinizi elinizden alacaklar, dibine kadar yaşayın.
          benita
          Gitmiyor
           meyvesebze
           Bir başkadır dizisinde kuşaklarla ilgili bir sahne vardı.(Aradım ama bulamadım linkini) Eskiler kendi işlerini kendileri yapmaya üretmeye odaklı.Pantolon yırtılsa yama,ayakkabı yırtılsa tamir.Sonraki nesillerde sürekli tüketim odaklı..., Gerçektende öyle..Mızmız yetiştirilen,ilgi manyağı,sürekli herşeyin son modelini isteyen bir nesil var şuan.Ve bunun sebebi bu çocuklar deil galiba...Ebeveynler, sosyal medya ve teknoloji
            me_out_bye
            Şuraya 👉🏻 👈🏻 Buraya Oraya 👆🏻 Öteye 👇🏻 Ebesinin hörekesine. Ne bilek yapak 🤷🏻‍♂️
             me_out_bye
             https://youtu.be/4R-587BCu9k
             https://youtu.be/4R-587BCu9k
             Revoleyşın müziğine tıklıyorum açılsın linki alayım buraya koyayım diye. Reklam çıkıyor başinda iki saat onu zorunlu izleme. Trendyol reklamı cıktı salak kadının biri aptal sahte gulümsemesiyle anlatıyor. Daym kapitalism. İşte bu dünyanın özetidir. Bu küçük olay bile ;) Anlamlı manalı şeyler nüanslar. Olmuş ve yakalayabilene. Anlamayana davul zurna Füze atışı az amk.
              mrcrw
              Her zaman yerinde saymış, bir yerlere varamamış kişilerin dinamik olan ve değişime ayak uydurabilen gençlere, yanlız hepsi değil belirtmek isterim, sarfettiği cümle. Kötü örneklere bakmak yerine iyi örneklere bakarsanız çok iyi çıkarımlar da olabileceğini görürsünüz.
               gregory_
               Pandemi döneminde yaşananlarla kimseyi değerlendirmemek lazım. Sonrasinda hayat bir sürü sınırlamalar getirecek ve yollarini belirleyecekler. Her nesil bir sonra gelenlerin kendi neslillerine benzemesini beklerse sadece yerimizde sayariz. Ve simdi yetisen ergen dedigimiz bu arkadaslarimizin anne ve babalarina "nerdeydi akliniz bu memleket nasil bu hale geldi" sorusunu sormaya herkesten fazla haklari var.
                _gizem_
                gidemiyor
                 sairsel
                 İnternetin götürdüğü yere!
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.