Gençlere Röportaj Yaptırmayın Diyen Adam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Gerçekten laf anlatmak çok zor.. gençleri konuşturmayacaksın demek. Çocukların anlattıklarıyla onların bahsettikleri o kadar farklı şeyler ki. Bıktık artık bu sana yağ kuyruğundan karneyle alınan ekmekten. AYNI ŞEY DEĞİL diyoruz anlatamıyoruz.
   https://twitter.com/ZkusagiZ/status/1409093120441073664?s=20
   https://twitter.com/ZkusagiZ/status/1409093120441073664?s=20
    myheartofstereo
    .
     garavel_usta
     'Gerçek namuslu şerefli insanları konuştur' diyor sondaki çomar. Yani bunlar namussuz bunlar şerefsiz diyor. Daha nerede nasıl konuşulacağını bilmeyen amq çomarı gelmiş orada mikrafona üflemeye çalışıyor. S.ktiğimin davarı. Hepinizin bu rahatlığı son bulacak. O güvendiğiniz dağlar yok olacak az kaldı.
      amira
      o mikrofonu evire çevire...
       me_out_bye
       Mallar. Asıl gençlerin bunlarla muhatap olmaması lazım. Yağ yokmuş. Amerigada da falan yoktu şimdi var. Yatıp kalkıp dua etsinler o zmn hiç ilerlemesinler gözünü ileri büyük hedeflere dikmesin ? Mal mal dursun? Salak insanlar. Yağ yokmuş tutturmuş bi. Devir değişiyor abisi tabiki gelişecek. Reisin uzay kaynaklarına el atacaz diyodu hani la ne oldu ? Yağ var diye mi seviniyonuz o da 8393993tl. Anca bu kdt vizyonsuz olunur işte. Bu kafa ile mal kalmayada mahkumsun zaten ASLA ilerleyemezsin.
        sairsel
        Bir çomara asla laf anlatamazsınız bu yüzden boşuna tartışıp kendinizi yormayın.
         gulfemkaya
         Ahlaksiz, Allahsiz, terbiyesiz olmadığımız mi kaldı neler neler şaşırmıyoruz
          rarero
          Gerçekleri duymaktan korkuyorlarsa demek ki...
           atakancavdar
           Ulan ibneler size mi soracak kimi konuşturup kimi konuşturmayacağını
            ahpte-pateh
            Bu cesetlerin tek olayı "kuyruk". Eskiden şöyleydi böyleydi. Bana ne amk eskiden? Ben Avrupa'ya bakıyorum, sonra ülkeme bakıyorum ve bok gibi bir durumda olduğumuzu anlıyorum. Eskiyle şimdiyi neden kıyaslayayım amk? O kadar ilerlemeyi de bir zahmet becersinler. İktidara gelen partinin amacı eskiye göre ilerlemek olmamalı, çağdaşı olan birçok devletten üstün-denk olmak olmalı. Öyle bir aşağılık kompleksleri var ki, karınları doyuyor kirada evleri oluyor yeter bitti. Ulan bu yaşamak mı amk salağı seni?
             notuds
             dayı aşı olmayın aşı hepisi amarıganın oyunu çip takıp karınızı kızınızı gözetleyecekler.. corona falan da yok istiyorlar ki dışarı çıkmayın egonomi batsın.. bunu protesto etmek için bajganımıza yardımcı olmak için sogaglara dögülelim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.