Gençlere Röportaj Yaptırmayın Diyen Adam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Gerçekten laf anlatmak çok zor.. gençleri konuşturmayacaksın demek. Çocukların anlattıklarıyla onların bahsettikleri o kadar farklı şeyler ki. Bıktık artık bu sana yağ kuyruğundan karneyle alınan ekmekten. AYNI ŞEY DEĞİL diyoruz anlatamıyoruz.
   https://twitter.com/ZkusagiZ/status/1409093120441073664?s=20
   https://twitter.com/ZkusagiZ/status/1409093120441073664?s=20
    amira
    o mikrofonu evire çevire...
     me_out_bye
     Mallar. Asıl gençlerin bunlarla muhatap olmaması lazım. Yağ yokmuş. Amerigada da falan yoktu şimdi var. Yatıp kalkıp dua etsinler o zmn hiç ilerlemesinler gözünü ileri büyük hedeflere dikmesin ? Mal mal dursun? Salak insanlar. Yağ yokmuş tutturmuş bi. Devir değişiyor abisi tabiki gelişecek. Reisin uzay kaynaklarına el atacaz diyodu hani la ne oldu ? Yağ var diye mi seviniyonuz o da 8393993tl. Anca bu kdt vizyonsuz olunur işte. Bu kafa ile mal kalmayada mahkumsun zaten ASLA ilerleyemezsin.
      myheartofstereo
      .
       garavel_usta
       'Gerçek namuslu şerefli insanları konuştur' diyor sondaki çomar. Yani bunlar namussuz bunlar şerefsiz diyor. Daha nerede nasıl konuşulacağını bilmeyen amq çomarı gelmiş orada mikrafona üflemeye çalışıyor. S.ktiğimin davarı. Hepinizin bu rahatlığı son bulacak. O güvendiğiniz dağlar yok olacak az kaldı.
        abdes_terligi
        bir de izin vermezler konuşmasına, kapamazlar çenelerini. Üzüldüm kızlara.
         sairsel
         Bir çomara asla laf anlatamazsınız bu yüzden boşuna tartışıp kendinizi yormayın.
          oedon
          Yağ kuyruklarını, mazot kuyruklarını bilmiyorsunuz diyorlar da acaba zamanında neden insanlar yağ ve mazot kuyruklarına girmek zorunda olduklarını bir sormak gerek kendilerine. :) İnsanların bugün yağ kuyruğunda veya mazot kuyruğunda olmaması her şeyin güllük güllistanlık olduğunu işaret etmez. İnsanların belli bir standartı istemesi, taleplerini dile getirmesi niye başkalarının zoruna gidiyor anlamıyorum.
           alevalevay
           sanayağ diyo hala amca
            notuds
            dayı aşı olmayın aşı hepisi amarıganın oyunu çip takıp karınızı kızınızı gözetleyecekler.. corona falan da yok istiyorlar ki dışarı çıkmayın egonomi batsın.. bunu protesto etmek için bajganımıza yardımcı olmak için sogaglara dögülelim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.