Gençler İş mi Beğenmiyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   İnstagramda bi gönderide bir genç ağlayarak çok mutsuz oldugunu gençkigini yaşayamadığını parası olmadığını söyluyir alta ge,en yorumlar aynen şu şekilde " gençler iş begenmiyor devlet bakıor yoksa şükür etmeyi bilmiyor millet" "o zaman afrikadaki kardeşlerimiz ne yapsın çalış kazan ye çok mu zor" "herşeyimiz dört dörtlük ama insanlarimiz nankör kimse aç değil" "böle söyleyenleri anlamıyorum elin ayağın tutuyor git çalış en kötü çöp topla" ( bunu diyen kişi baya zengin bu arada profiline baktım) yabi anlıyıcağınız millet ülkenin gençlerini çöpçülüge komik maaşlı işlere layık görüyor karnın doyuyorsa gerisi önemli degildir diyor sizin düşünceleriniz?
    hulyali_qiz
    gidiyosun tecrübe istiyorlar, kimse çalıştırmazsa nasıl tecrübe kazanılacak?
     kisi
     İş beğenmeme var ancak bu sorunun tamamı ya da büyük bir kısmı değil, küçük bir kısmı. İş için kendini eğitmeye çalışma, işte zamanını iş odaklı ayarlamaya çalışma, bir iş yerine sadık kalma, bir şeylerin iyiye gitmesi için sabretme, iş için fedakarlık yapma vb. İsteği, uğraşı azaldı. Avrupa'daki çalışma sistemini istiyorlar ancak Avrupa'da yaşamıyoruz. Elimizdeki ne ise ona bir miktar katlanıp, onu bir miktar geliştirmemiz gerek. Ben buraya fazlayım derseniz de o fazlalığınızı kanıtlayıp gidebilmeniz gerek.
      amira
      bunlar işçiyi köle sanıyorlar herhalde
       fairytale-
       Is mi begenmiyor? Gecen bir mühendis çalışmadığı için kuryelige baslamisti!! Secenek yok aw napsin insanlar..... patronlar sömürüyor. Zengin daha zengin fakir daha fakir oluyor.
        sairsel
        Bu görüşü etkileyen bir çok faktör var. İşveren, işçi, yapılacak iş ve maaş ayrıca sosyal haklar çalışma şartları vs hepsini tek tek değerlendirmek lazım ki iş mi begenilmiyor yoksa işçi mi diye değerlendirme yapabilelim.
         abdes_terligi
         İş bulabilsek keşke. Bir de onca sene üniversite okuyup sonra asgari maaşa bile çalışmamak var
          eo110
          TR de bu sektör çok iyi diyebileceğimiz bir sektör var mı ? Herkesin istediği paralara istediği işi yapabileceği bir ülke değiliz biz mümkün değil olamayız da. Hem yönetenlerin hemde bizim aklımız daha çok üçkağıtçılık üzerine çalışıyor.
           suleyman_cakir
           iş olsa beğenicez
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.