Genç Kalmanın Sırrı!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   trueliving
   Aslında genç kalmak için çok kolay ve reçetesi biz de olan bir ilaç varmış arkadaşlar o da Nebahat hanımcım diyor ki aşık olmayın hahaha. Aşksız ömür geçer mi , ben aşksız yapamayanlardanım sizi bilmem. Gerçekten aşık olup yaşlanmak mı, aşık olup yaşlanmamak mı? sorunun içinde soru hadi bakalım 😂
    me_out_bye
    Cilde iyi bakmak. Aslında yaşlılık dediğin şey cildin yıpranması kötü gözükmesiymiş. Senelerle alakası yok yok 40 50 olunca öyle olacak sanırdım. Yavaş yavaş zarar gördüğü için o yaşlarda o görüntü tekabul ediyormuş. Bu daha erkende olabilir tamamen kendine nasıl baktığınla alakalı. O kaç yaşlarında olup iyi gözükenlerde mücize değil ağır disiplin kendilerine çok iyi bakmaktan kaynaklı o bedenin çökme süresi uzuyormuş tabi biraz daha. Olay budur. Görüp yaşlanmış dediğin kişiler cildinde deforme gördüğün kişiler. Başka bir şey göremiyor zaten insan dışarıdan bakınca. Birde saç var belli eden okdr. Ana izlenimisi ise cilt veriyoz ama. Saçta ikinci plan. Yeni öğrendim alın size free bilgi En kolay yıpranan en hassas ince deri göz çevresi. İlk oradan başlayacak boşluklar ölü hücreler (dışarıdan gördüğün çizik kırışıklık olarak gözüken manzara) sonra diğer en çok hareket eden çevreler cilt elastikiyetini kaybettiği için sonra heryerde gözlemlenir. Çok iyi bir kıyafet varken, artık iyi bir kıyafetinin olmaması gibi. Reklam slagonu en değerli giysiniz cildiniz duyardım ama anlam vermezdim I got it şimdi. Haklı yes. Harita surat yaşlıda olabilirsin. Az iki üç yeri öyle yaşlıda olabilirsin. Senelerle en ufak alakasi yok. Tamamen yaşam standartı o zamana kadar neredeydin ne yaptın bunun etkisi. Köylü tarla çalışanı teyzelerin amcaların fotoları vardır bayagı kötü. Şehirde memur ögretmen işinde çalışan öyle değil.
     tsukyomi
     Ablamızın kastı stres aslında, hayatınızda ikinci bir kişi olunca bazı konularda diğer insanlardan daha fazla stres yapabiliyorsunuz. Ama bu kötü bir stres değil, hani tatlı dert, tatlı telaş derler ya, öyle bir şey. Tabi karşılıklı aşktan bahsediyorsak. Platonikse İbov'un da dediği gibi yarğ yedi. Kötü stres tüm vücudu hasta ettiği gibi yaşlandırır da.
      gameofdio
      Genç kalmanın sırrı az stres olduğu için bu devirde stressiz olmama ihtimalimi yok bu yüzden ben elendim.
       bright-wizard
       Aşk sevmem. bol bol elma ye genç kalırsın
        idontknowthat
        Stressiz bir yaşam
         zerdustttt
         Strese psikolojiye korku ve kaygılara dair değil.. bunlara engel olmak çok da olası depil.. yaşayacaksanız o kaosu kaçışınız genelde olmaz.. erişilebilir hedeflere bakalım.. temiz cilt, bol suya dokunun, bol bol da su İçin.. ve kesinlikle sigaradan uzak durun..
          gundemss
          ahahha şimdi bu ablanın neden bu kadar genç durduğu anlaşıldı mantıklı aslında kafa rahat
           derinfeylesof
           düzenli beslenme, düzenli spor ve stressiz bir yaşam en sonuncusu büyük sıkıntılı bir olay stresle başa çıkmak zor
            makeup_melis
            Genç kalmanın sırrı MUTLU OLABİLMEKTİR.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.