Gelir Düzeyi ile İlişki Yaşamaya Müsaitlik Arasındaki Denklem
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Bundan birkaç yıl önce sanıyorum şöyle bir olay gündem olmuş. Ben yeni gördüm. O zamanlar nerelerdeydim bilmiyorum. Anladığım kadarıyla bir hanım kızımız sevgilisi ya da flörtü ya da flört etmeye niyetli olduğu bey tarafından tavuk döner yemeye götürülmüş. Hanım kız bu durumdan bir hayli mutsuz tabii. Vermiş veriştirmiş. "Gelir düzeyiniz bir ilişki yaşamaya müsait değilse o işlere hiç kalkışmayın. O da eksik olsun. Kimse sizinle tavuk döner yemek zorunda değil." demiş. Derin ilişki dedim çünkü bu arkadaşa katılanlar var. Yatlar katlar beklemiyorlar ama iddialarına göre flörtüne tavuk döner dışında bir şeyler ısmarlayabilmeli bir bey. Ben görgüsüz kere görgüsüz olduklarını düşünüyorum ama saygı da duyarım elbette. Velhasıl nedir bu gelir düzeyi ve ilişki yaşayabilmek arasındaki ilişki bir konuşalım isterseniz.
    somurtkan_sirin
    tavuk döner sevdası yüzünden arkadaşının sevgilisiyle arasını bozan adam geldi aklıma😂
     myheartofstereo
     tavuk döner neden yenmesin ki.. zorlayan yok yani sonuçta. yemek istemiyorsa ''şu an o kadar aç değilim ya daha aperatif bir şeyler yesek olur mu?'' tarzı bir şey diyebilir.
      monaiman
      Kendisi Galler Dükü'nün kızı mı?
       fairytale-
       Gun gelir tavuk doner horoz gömer kiz kardeşlerim kgkffk
        yabadabadu
        dünyalar benim olsa tavuk dönerden vazgeçmem aq.
         azime-asya
         Tavuk döner söylese biri bana nikah kıyarım ne güzel işte yani dönerimin parasını kendim öderim yine de Jfncjvkgkcjchcjcjchx
          sedefartuny
          Saçmalamayın ya Allah aşkınıza. Oldu o zaman flörtümüz var diye her Allah'ın günü Nusret'lerde falan takılalım. Karnı acıkmıştır, canı tavuk döner yemek istemiştir ve senin de eşlik etmeni istiyordur ne var bunda ne?
           apollonia-corleone
           Valla tavuk döneri bilmem de şu an net brüt her türlü 0 tl gelirim olduğu için bir erkek tavuk döneri bırak bana su alsa çıkarıp aaa hep sen olmaz öyle deyip ben ödeyemeyeceğim için herkesi reddediyorum
            peripedia
            Bana değer veren insanlar tavuk döner de yerim simit ayran da soğan ekmekte. Romantizm değil bu insanların size ne yedirdiklerine değil verdikleri değere bakın.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.