Gelin ve Görümce Neden Anlaşamaz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   trueliving
   Bu gerçekten neden böyledir anlamadım neyi paylaşamazlar biraz insanın karakter meselesi de olabilir ama bana hep saçma gelmişti benim de abim var genelde iletişimim iyidir, kendime bu konuda güvenirim kötü olacağımı düşünmüyorum ama kesin böyle dedim ya başıma gelir :D Ay Allah korusun Siz ne düşünüyorsunuz peki bu konuda neden sizce ?
    eliff04
    Anlaşanlar var aslında. Anlaşamayanlar büyük ihtimalle aralarında bir rekabet hissettikleri için anlaşamıyor.
     rafadanlop
     Genelde anlaşamazlar ama bizim ailede böyle bir sorun yok.
      tsukyomi
      Kıskançlığı romantize ettikçe daha çok çekersiniz. Yok beni seviyor ondan yapıyor, yok beni paylaşamıyor ondan yapıyor, hiçbiri değil kardeşim. Kardeşin seni kendine ait bir mal olarak görüyor ondan paylaşamıyor, bu kadar basit. Kıskançlık toksiktir, hayatı kanser etmekten başka bir işe yaramaz. Bağlarınızı güçlü tutmak istiyorsanız kıskanmayın, sevin.
       innocentghost
       Kıskançılıktan tabi başka neden olacak.
        kalpci
        Bahçalarda börülce Bahçalarda börülce Oynar gelin görümce Şarkıda geçen "Oynar gelin görümce" lafını, "oynar gelin görünce" olarak anlayan bir insanım ben. Gelinin neyi görünce oynadığı malumunuz tabi. Hep düşünürdüm "halk musikisi edebiyatımız ammada erotik mk" diye... Diilmiş, olsun... Benim için normal elbette, kızıldelili değilmiş kızıl deriliymiş filan... Dezoryanteyim huyum kurusun
         beril_sudee
         Kardeşini paylaşamıyor bütün her şeyin sebebi bu kıskançlık. Kıskanmasa kardeşinin hayatına birinin girebileceğini kabullense böyle olmaz oysaki.
          asit
          Genelde görümceler daha fesat oluyor bence. Mesela halam diye demiyorum annemin bi görümcesi vardı evlerden ırak, Allah düşmanıma vermesin. Taa yurtdışından eli kolu bizim evde dolanırdı. Zaten görümce de denmezdi ona. ilk zamanlar görümceymiş o, sonradan görümcek olmuş, en son da zehri iyice yayılınca hepten örümcekleşmiş. Ama görümce hanımın son zamanlarında annemin istemeden ve farkında olmadan aldığı intikam yüreğimi soğutmuştur. Sen tut kadını banyodaki ahşap temizleyiciyi şampuan zannedip kadını bi güzel çitile.. Resmen ovalamış ovalamış köpürmemiş. - Oğlum halan köpürmüyor... + İçi geçmiş onun annecim, durula çıkar...
           gundemss
           Bence bu artık şehir efsanesi gibi bir şey. İlla vardır anlaşamayan ama gittikçe azaldı bana göre
            silmarillion
            Çünkü görümce gelini her daim müstakbel orospu olarak görür, eee kişi kendinden bilir işi 🥕
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.