Gelecekteki Çocuğunuza Not Bırakın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   merivella
   Yavrum babanın varlığımdan bile haberi yok sen bu dünyayı unut
    karolunita-
    eğer şımarık mal bi çocuk olursan vallahi seni camiye bırakırım ayağını denk al akıllı dur ömnbvxfghjk
     moon_night
     Senin için güzel hayallerim vardı. Seni, benim gibi yetiştirmeyecektim. Benim gibi olmayacaktın. Sonra düşündüm, ya sen acı çekerken ben sadece izlersem? Ya sen her gece sessizce ağlarken, ben uyursam? Üzgünüm bebeğim. Sen bu çivisi çıkmış dünyayı unut.
      kayberkay
      benim kadar mal olma yeter gerisi fasa fiso
       absurdizm
       Hayallerini gerçekleştirmen için elimden geleni yapacağım. Babanla seni çok seveceğiz...
        mrsnl33
        Inşallah zekanı benden almamissindir.Yoksa hapı yuttun
         tsukyomi
         1- Babanın aw 2 - Melez olman benim suçum değil 3- Boyun da babandan ötürü, hiç bana sövme 4- Bilingualsin, kıymetini bil 5- Kızıl Ordu'ya katılmazsan sanayiye gideceksin 6- Babanın aw
          badideasensei
          Eğer annen olarak yaşıyorsam şu an bir şeyler başarabilmişimdir, büyük ihtimalle hayallerimden :) Eğer var olduğun zaman güzel ise ne mutlu sana ve senin döneminin çocuklarına. Hayattaki kararlarının ulaşabileceği sonuçların farkındaysan; her kararına saygı duyarım. Hayal kurmaktan ve tökezlemekten korkma ❤️
           esrik-akilli
           "Bana sordunuz mu dünyaya gelmek istiyor musun?" dersen terliği yersin valla. Bize de kimse sormadı. Anne olma içgüdüsü bendeki, engel olamıyorum. Bencillikse bencillik, sen doğacaksın ve ben on kaplan gücünde bir anne olacağım. Haa bir de beklettigin günler için yerleri sileceksin canım evladım.
            kania_
            Çocukum minnakım seni el bebek gül bebek yetiştiricez.Her istediğin olcek ama şımarık büyütmiçez,arkadaşlıklarını iyi seç derim.Kopya çekebilirsin yani hayatı boyunca kopya çekmeyen insan yoktur ama bunu ciddi şeyler için çek.Eğer biri seni üzerse sonrada beni affet yok öle böle derse asla dinleme onu kestirip at .
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.