Geleceğin Hastalığı... Sizlerde Bu Belirtiler Var Mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   iceel
   "mahalle baskısı" topluluk tarafından farklı olanı normlar içine dahil etmek için yapılan davranışlardır. "mobbing" iş ortamında yetkiyi baskı unsuru haline getirerek kişi bazında yıldırma politikası uygulamaktır. Aynı kavramlar değil. Mobbing bir hukuksal oluşumdur ve bunu spesifik durumundan çıkarıp mahalle baskısı geneline sokmayı doğru bulmuyorum. Soruya dönecek olursak evet mobbinge maruz kaldım ve devam ediyor. Mücadele edecek gücüm yok emekliliği bekliyorum.
    darkomikhanem
    tek bi yerde mobbing e maruz kaldim oda dozajı artınca patrona senide işini de s2m deyip işten ayrildim. Daha sonra çalıştığım yerlerde de vardi ama ayarindaydi sıkıp bıktıracak kadar değil. Misal şuan çalıştığım yerde hiç bir şekilde mobbing yok hatta aşırı rahatım :)
     silmarillion
     Geleceğin hastalığı derken? Ne hastalığı pardon? Bu alenen iş ve işçi hakları yasasının bilmem zikimci maddesine göre büyük bir suç. Yapıldığı anda önce insan kaynaklarına, sonra işkur'a, ondan sonra da doğruca iş mahkemesine gidin. Ha şu anda çalışmaya ihtiyacım var diye ben de bazı şeylere katlanmaktayım ama bu tarz orospu çocukluklarına mahal vermeyin bence derim. Ha işte mi çıkardılar bu yüzden işe iade davası açın yine mobbing yapıp daha ağır işte mi çalıştırmak istediler, bu da yasak, yine iş mahkemesine başvurun; zikin süründürün. Kusura bakmayın arkadaşlar bu çok hassas olduğum bir konu, eğer arkanızı sağlam bir yere yaslayamadıysanız, kader doğuştan size küs ise, silahlarınızı kuşanıp gezeceksiniz, buna mecbursunuz. Siz orada üç kuruş para kazanacaksınız diye ruh sağlığınızı size kaybettirmeye çalışanlara, adil davranmayanlara cevabınız mahkeme kapıları olmalı👊🏻✊🏻
      marvelhulk
      maalesef var ben bu yüzden ii yerinden ayrıldım
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.