Geçmişin Etkisini Azaltmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   badideasensei
   Bazı şeyleri, tekrar tekrar hatırlamak gerekir; bazılarını da unutmasan dahi etkisinden çıkmak ve geçmişte bırakmak gerekir. Hayatımızda yaşadığımız en önemsiz olay dahi bizde bir yer eder. Kimileri de gerçekten kişi için önemlidir. Ama hepsini bir kenara koyup hayata devam etmek gerekir. Bir olayın, bir nevi çok değer verdiğin birinin ölümü gibi de düşünebiliriz , etkisinden çıkmak ne kadar zaman alır sizce? Zamanla mı, yoksa bir anda mı olur?
    moon_night
    Etkisinden çıkma süresi olaya ve seni nasıl etkilediğine göre değişir bence Bir anda da olabilir... Zamanla da... Sonsuza kadar da...
     absurdizm
     Inasani insan yapan geçmişi değil midir? Hayatınızda aldığınız kararlar, verdiğiniz sözler, anladığınız hatalar ve daha bir çok şey... geçmişinizden korkmayın.
      sairsel
      Geçmiş kafesteki aslan gibidir, onu oradan çıkarırsanız sizi parçalar.
       vsjvsjvsjv000
       Her şey zamanla hafifliyor. Özlem de, mutlulukta, üzüntüde o anki etkisini yitiriyor.
        lutfen-ama
        Süre kişiden kişiye değişir. Üzüntünü zaman zaman hatırlamak üzere unutursun, özlemin ise her geçen gün artar ve sanırım üzülsen daha az canın yanar öyle de kötü bir his.
         diocubacito
         https://www.youtube.com/watch?v=gHySBFKdHBM
         https://www.youtube.com/watch?v=gHySBFKdHBM
         Düşünme bırak düşünceler savrulsun
          kolon
          Geçenlerde bi cümleye denk geldim " yoksa insan nasıl yontulmadan sivrilensinki" diye. Geçmiş yaşantılarımız ve deneyimlerimiz bizim geleceğimizi belirliyor ve her zaman geçmişle haraket ediyoruz edindiğimiz bilgilerle. Buna karşılık olarak geçmişin etkilerini azaltmaya kalkarsanız kendinizden birşeyler eksiltmiş ve kaybetmiş olursunuz.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.