Geceleri Gizli Gizli Hadise Dinleyen Azer Bülbül Hayranı Asker Arkadaşım
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   miller
   ağır abi takılan asker arkadaşım. angaralıydı. özel güvenlik olarak çalışıyordu fabrikada. adamın iki tane kutsalı vardı bir annesi bir de azer bülbül. ne zaman koğuşta temizlik yapsak bağıra bağıra azer söylerdi. azer bülbül'ü sevmezdi resmen içinde yaşatırdı. bir gün gece uyuyamadım. öyle salak salak dolanıyorum aşağıda kahve makinası var (evet bizim birlikte kahve makinası vardı koğuşların girişinde) gidip kahve aldım uyanık olanlarla muhabbet ettim. hafif uykum gelince koğuşa çıktım. sessizce ranzaya çıkacakken bir baktım ses geliyor. "Prensesler gibiydim ben baba evinde... Özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım" ulan dedim acaba nerden geliyo bu. gezdim bakındım. azer bülbül aşığı kardeşim yorganı üstüne çekmiş içerde "İstersen bana ukala bukala de" diyor. inanamadım. usulca yaklaşıp "Kurşun yedimmm sol yanımmmdaan yaralandın mıııı eeey caaaan?" diye türküyü mırıldanmaya başladım. irkildi bi. doğruldu yorganı açtı. "La gardaş ben valla dinlemiyodum la araya karışmış" "Şampiyona şeker geliyo" dinle dedim. "O ney la?" dedi. açtım şarkıyı çıldırdı çocuk. yatakta hadise'nin dans figürlerini yapıyor. hadi deli oğlan falan açtım kendinden geçti. Bu neymiş la gardaş çok iyiymiş dedi. şimdi kim bilir nerdesin bilmiyorum hadi deli oğlan ama geceleri gizli gizli hadise dinlemeni hala unutamıyorum. görürsen beni el salla.
    _gizem_
    ben de azer bülbül severim
    https://www.youtube.com/watch?v=Rpz3oiCcgSg
    https://www.youtube.com/watch?v=Rpz3oiCcgSg
     berat_albayrak_
     Garavel açtı sandım başlığı
      tsukyomi
      Üniformaları yakışıyorsa ekarte edebileceğim bir özelliktir. Sapına kadar metalci de olsam, Kızıl Ordu Korosu için canımı da versem ara sıra Cankan eşliğinde tribal dans edebiliyorum çünkü. Dr. Dre ft İbrahim Tatlıflow- Still Neye Yarar da favorim. Olur öyle şeyler.
       sadisfekshin
       Azer her şeyden önce +18’dir. Müslüm baba rakıysa, azer kimyasaldır. Depresif zamanlarda yoğun kullanımı insanı tüketebilir, bilinçaltındaki olumsuzlukları tetikleyebilir, süründürebilir. Azeri hadiseyle, cankanla kıyaslamak, bally ile portakal suyunun yaptığı kafayı kıyaslamak gibidir. Azerin bir günde yaşadığı kafayla onlarca insan komaya girebilir, ölebilir. Ancak azer o kafayla bile saygıda kusur etmez, önünü ilikler ve binlere konser verir. Azer vodkasına az buz konulduğu için, istediği arabayı ailesi almadığı için, sivilce problemini aşamadığı için veya babasından tokat yediği için depresyona giren insan işi değildir. Böylesi, azerde bir karşılık bulamaz. Çünkü Azer yetimhanedeki yetimin, cezaevindeki mahkumun, asker ocağındaki gariban erbaşın, tribündeki evsiz dayının, gecekondudaki bağımlı çocuğun, düşmüş hayat kadınının sesidir. Yani Azer imkansızlıktan başka bir alternatifi olmayan insanın işidir. O yüzden herkese hitap etmez, belli bir kesime veya duruma hitap eder. Azer bir test gibidir. Onu dinlediğinde içini acıtan bir şeyler hissedersen eğer, sen de bir miktar pozitifsin demektir. Az bile olsa bu hayatta gerçek anlamda canının acıdığına, kısa bir dönem için bile olsa antikor ürettiğine delalettir. Azerin sesi diskodan değil, yeraltından gelir. Kalabalıkta dinlenmez, dibe vurduğun o 200 promil üstü gecelerde, yorganın altında gizlice dinlenir. Ne demişler? Azer söyler, ağlar mozart.
       https://youtu.be/Oh8RVFRtqcA
       https://youtu.be/Oh8RVFRtqcA
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.