Gece Kulübünde Tanışılan Çocukla Ciddi Düşünülür mü?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   90’lar partisine gittim iki gün önce. Konsepte uymak gibi bir amacım yoktu ama altıma ispanyol paça bir pantolon ve çiçekli gömlek giyerek adeta 90’lar kızı oldum ve sonuç herkes bu avel niye böyle giyinmiş diye bakıyor. Sonuç olarak dikkat çekiyorum ortamda. Tabii bu çocuk da bana gülüyor çünkü ben de etraftakiler bana bakınca kendi kıyafetlerime bakıyorum. Yüzümün kızarmasından ne kadar utandığımı anlayınca göz göze geldiğim beyefendi de beni izleyerek gülüyor. Kulüp ortamlarında çok tecrübeli olduğu belli bir arkadaşımız. Gecenin ilerleyen zamanlarında yanıma geldi. Konuşmasının tatlılığını görmeniz lazım. Bütün gece deli gibi eğlendik, güldük. Instagram adresimi verdik telefon numaramı vermemek için. Bir sonraki gün datee çıktık. Yine inanılmaz eğleniyoruz. Komik, eğlenceli ve tam benim kafa biri fakat esas soru şu gece kulübünde tanışalan biriyle ilişki olarak ya da ciddi düşünülür mü?
    absurdizm
    erkeklerle ciddi düşünülmez
     gizemino
     Böyle ortamlarda tanışılan kişiden hayır gelmez
      isirgan_otu
      bu ne hız yiğidim maşallah 😅 hızınıza ümmet yetisemiyor😅
       tsukyomi
       İspanyol paça ve çiçekli gömlek ve çiçek çocuk olmak.. Bunlar daha çok 60-70 yıllarının hippie modası yav, ondan dikkat çekmişsindir :D Nerede tanıştığına bakma, karakterine bak. Aynı gece kulübünde sen de vardın çünkü, kim bilir belki o da senin için aynı şeyi düşünüyordur.
        maskoff
        on numara da güvenilir. partide tanışan iki insanın çok daha eğlenceli ilişkisi olur beraber eğlenirler.
         agac-ceviz
         Bakalım gece kulübünde tanistigin çocuk ciddimi
          senmisinilacim
          Çocuğun tek amacı sana on numara gözüküp ilk başta gönlünü ve daha sonra başka şeylerini alması olabilir. Çünkü bar ortamlarında tecrübeli olan insanın genel hayatı az çok tahmin edilebilir. Ha birde konuşmasını da gayet iyi biliyor galiba dikkat :D
           nickimdebileolmaz
           Bu soruyu sorma gereği duyduğuna göre ciddi düşünülmez olduğuna eminsin, eğlence anlayışları içip davar gibi tepinmek olan insanlar genelde basit düşünür sende öyle yap.
            eski_bi_tanidik
            Bi git bakalım boyle. Belki gerçekten seviyordur
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.