Gaziantep'te Babası Tarafından İşkence Edilen 3 Aylık Bebek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yagmurals
   internette videosu dolaşıyor fakat kesinlikle ve kesinlikle izlememenizi ve paylaşmamanızı öneriyorum çünkü bu görüntüler ciddi derecede rahatsız edici. ben bir saniyesini gördüm ve bu travmayı nasıl atlatacağımı düşünüyorum. 3 aylık bebeği ağladıkça döven bir insan müsveddesi var videoda. Gaziantep valiliği açıklama yapmış: "Bazı sosyal medya mecralarında İlimizde çekildiği anlaşılan bir babanın bebeğini darp ettiğine dair görüntüler yer almaktadır. 29.11.2021 tarihinde emniyet güçlerimize bildirilen bir bebeğin darp neticesinde yaralandığı olayla ilgili alınan ifadelerde Y.G. isimli şahsın C. G. isimli bebeğini darp ettiğine dair kamera kayıtları bulunduğu anlaşılmıştır. Hastaneye getirilen bebek C.G.’nin doktor raporunda kafasında travmaya bağlı yaralanma olduğu bildirilmiş, hastanede tedavisine başlanmıştır. Olayın şüphelisi Y. G. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış ve adli süreç başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." Bu kişi gerçekten ama gerçekten idam edilmeli. İdama karşı olan birisi olarak söylüyorum bunu. ***GÖRÜNTÜLER CİDDİ MANADA RAHATSIZ EDİCİDİR!!!!!***
   https://twitter.com/antepgundemii/status/1465543105533333508
   video
    kalpci
    EVET ARKADAŞLAR, BAŞLIYORUUUUUZZZZ... İİİİİNNNNSSSSSAAAAANNNOOOĞĞLUUUU BOOOKKKTTTUUUURRRRR
     killforyou
     görüntüler rahatsız edici denmiş ama ben bir kez daha söylüyorum. izledim ve günüm zehir oldu sakın izlemeyin.
      sairsel
      Off! Ellerin kırılsın desem yeri var! Minicik yavruya nasıl kıyıyorsun vicdansız! Bir insanda vicdan ve merhamet yoksa ondan herşey beklenir! Keşke herkes anne -baba olamasa!
       umit.blck.5
       amk...
        bright-wizard
        🤬 insan değiller
         cakal_carlos
         Görüntüyü izledim psikolojimi bozdu resmen telefonu elimden atıp kufretmeye başladım. Biraz sakinleşip kendimi toparladiktan sonra üzerine biraz düşündüm. Bu caniyi bu hale getiren ney acaba? Ülke olarak geldiğimiz durum bu. Toplum olarak öfke patlaması yaşıyoruz ve öfkemizi nereden çıkaracağımızı bilemeden bebek, çocuk, kadın, erkek demeden saldiriyoruz. Daha kötulerini gördük. Gelinine, kızına, hatta küçücük torununa tecavüz edip öldüren sapiklari gördük. Bu onlardan farklı bir durum. Ama gel gör ki savunulacak bir durum değil yaşanan bebek lan o bebek. Çocuklara bile insan kıyamazken... Bu arada Öfke kontrolü problemim olduğu için bende psikolojik destek alıyorum. Ama ben bu şerefsiz kadar ileri gitmiyorum. En azından fiziksel şiddete basvurmuyorum.
          derinfeylesof
          İşkence çekerek ölsün pis insan kendi evladına bunu yapan birisi insan da değildir ya orası ayrı
           maskoff
           ruhum sıkıldı daraldım
            mrlawyerkk
            Ulan sen nasıl bir adamsın ya kendi evladına bunu yapan diğer insanlara neler yapmaz vahşi. Bir an oyuncak bebek mi bu falan diye düşündüm ne kadar malım ben ya. Aklım hayalim almıyor. Kanım dondu kanım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.