Gaziantep'te 4 Kişi Tarafından Dövülerek Feci Şekilde Öldürülen Kişi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   miller
   bu yamyamlar ne ara türedi lan ülkemizde? 3 tanesi sopalarla vuruyor belki de kesici delici aletlerdir. bir tane adam var yaşlı olan ben de ayıracak sandım elinde taşla bekliyor. adam yere düşünce taşı fırlatıyor vicdansız cani. bunlar nereden türedi alooooo?? bunların uyruğu ne? kim bunlar? ülke nereye gidiyor lan? öldürüyorlar adamı ellerini kollarını sallayarak gidiyorlar, kadın bir de taş fırlatıyor araca. burası türkiye mi arkadaşlar? biz ne ara derin bir orta doğu çukuruna düştük. bizi kim bu hale getirdi? bu kadar mülteci ile biz ne yapacağız lan aloooooo????
   https://www.olaymedya.com/haber/7515866/son-dakikavideo-habergaziantepin-guvenevler-mahallesinde-dehset1-kisi-olduresiye-dovuldu
   haber
   https://www.youtube.com/watch?v=BEQAFCI6DhM
   https://www.youtube.com/watch?v=BEQAFCI6DhM
    me_out_bye
    Bunlar kim hangi olay bilmiyorum ama tvde sansür var. Yabancı uyruklularin işlediği suçları yazmıyorlar. Göstermiyorlar. Sadece belli sansursuz yerlerdrn haber alabilirsin. Yedikleri bkn üzerini kapamaya çalışıyorlar. Tvde bunlari duyamazsın yasaklanmış.
     torture
     Bunu yapanlar umarım daha feci bir şekilde ölür <3
      lovewkoko
      kanım çekildi izlerken. +18 görüntüler dikkatli olun. ülkemizin ruhuna bir fatihayı esirgemeyin.
       eflayilmaz
       Dünyada öylesine bir nefret hakim ki. Her gün onlarca ölüm haberi ya da şiddet haberi görüyoruz. O kadar normalleştirdik ki
        faruktekin
        bunlar afgan değil. hiçbir afgan kadınının başı açık olmaz. şalvarlara bakarsak bu arkadaşlar oralarda yaşayan çingene grubu. öfkenizi yanlış yönlendirmeyin.
         cinayetvaraga
         Bu kişilerin kökeni fark etmeksizin yakalanıp en feci şekilde yargılanması sağlanmalı. tabi hakimlerin vicdanı varsa.
          detokssuyu
          Kadına bak herhangi bir arabaya taş atıyor büyük olasılıkla sözlü olarak müdahale ettiler. Can güvenliğimiz yok bizim bu ülkede ne yazık ki arkadaşlar.
           miller
           üzgünüm ama bunlar afgan ya da suriyeli değil türkler.
            theguard
            akşama bendeler bunlar .
             peripedia
             Nasıl canlılarsınız siz ya. Bir sansür olduğunu ben de düşünüyorum. Yine canım ülkem oyunu oynanıyor ama ülkemizde mülteciler birbirlerini öldürüyor nasıl bir düzen bu?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.