21
28.12.2020
Garip İnsanlar ve Durumlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ceviz-agaci
   Yıllar önce bayan ceviziko olmamışım hatalıyım aslında sizin yaşlarda falan iş çıkışı bir şey olmuş otobüste ağlıyorum bildiğin körüklü halk otobüsü yer fatih bir adam yanımda ne konuştuk hatırlamıyorum ama yüzü tuhaftı bir hastalık geçirdiğini anlatmıştı onu unutamadım beni teskin etmişti ölmüştür heralde ama garip bir adamdi.. Sonra ki anım o zamanlar beyinsiz bir ceviz kadar küçük beyinliyim okulu bitirememiş yurtta bir gece arkadaşımla kalmıştım anam yurtta ikimizden baska kimse yok o ve ben aynı odadayız kaldığımız daireye girende yok birden tuvalet ışığı açıldı şifon çekildi sonra zaten allah bizi çarptı o arkadaş ünlü olma derdine düştü şimdi muhasebeci olan kız hey allahım kendini astrolog yapttu ben malum.. Sizin varmı böyle şeyleriniz hayatta garip insanlar ve durumlar paylaşın yavrilar
    busrawasheree
    sadece arkadaştık tanımaya çalıştım, zaman tanıdım 6 yıl oldu, bıraktım garip insandı bence garip bi' durumdu
     ladydisko
     ikinci paragrafı anlamadım
      ali-vercetti
      anlatamayacağım kadar garip durum var
       asit
       ceviz ağacı ve garip başlıkları
        thetalentedmrripley
        Ünideyken arkadaşın evinde 4-5 erkeğiz. Aramızdakilerden birinin diğerine attığı kazığı tartışıyoruz. Hepimiz kazık atan arkadaşı suçlu görüp yükleniyoruz, ki kendisi ağır şerefsiz, utanmaz herifin tekiydi. Biraz fazla yüklenmişiz galiba, eleman birden eeeh yeter be deyip soyunmaya başladı, kıçını açıp bi de skin bari diye bağırdı. O saaten sonra hiç bi şey diyemedik, konu da kapandı. Sonra bu sessizce giyindi ve başka mevzulardan konuşmaya devam ettik. Şerefsiz herif, tırnakçı ablaların suç üstü yakalanınca uyguladığı taktiği bize uygulayıp hepimizi mal etmişti.
         gregory_
         Ben garip bir insanmışım, herkes bi garip aslında. Neye varır ki bu??
          imailahorsilahh
          Kız başka başlık açmaycan mı?
           nykskaos
           Küçük yaşlardan bu yana uzak-yakın insanlardan dinlediğim " olmayan garip anılarım ". Olması imkansız olaylar, ilişkiler, sözde yaşanmışlıklar... Kimisi doğa üstü, kimisi yer,tarih vs uyuşmayan bir sürü hikaye... Herkesin benimle yaşadığı paranormal olaylar silsilesi. İnsanlar da garip, durumlar da mk.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.