Gamze Özçelik'in İstanbul Sözleşmesi Açıklaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   suphelihoroz
   Umuda koşanlar dernegi kurucusu eski oyuncu Gamze Özçelik "istanbul sözleşmesi yaşatır, niye bu konuda açıklama yapmıyorsunuz diye soranlar var. Ben allah'a iman ettim, sadece allah yaşatır, öldürür ve diriltir" demiş. Bu açıklamayı bir fan sayfasının yaptığı konusunda diretse de Sabah gazetesi aynı fikirde değil. Bizzat kendisi sabah gazetesi muhabiri Ceyda Taylan'a vermiştir bu açıklamayı. Buyrun bu da linki;
   https://www.sabah.com.tr/magazin/2021/03/29/gamze-ozcelikten-istanbul-sozlesmesi-tepkisi
   https://www.sabah.com.tr/magazin/2021/03/29/gamze-ozcelikten-istanbul-sozlesmesi-tepkisi
   İstismar mağduru bir kadın bile böyle söylüyorsa, hatırlatırım kendisinin videosu yayınlanmıştı tamamen onun haklarını işgal eden ve her kadın Gamze Özçeliği korumak için sokaklara dökülmüştü, muhafazakarlık ve dincilik tahmin ettiğimizden daha çok beyin hücrelerini öldüren bir şeymiş demek ki.
    garavel-usta
    Bu mantık ile hastalandigin zaman veya yaralandigin zaman hastaneye gitme. Allah yaşatır Allah öldürür. Bunlar nasıl kafalar abi. G.tün yiyorsa gitme hastaneye hadi.
     gregory_
     O öldürülen kadinlari allah kiralik katil tutarak mi öldürmüs yani?? Ne kafalar bunlar, kafa örtülünce kesin beyin az oksijen almaya basliyor baska bir sebep bulamiyorum ben artik.
      kafatamircisi
      Eski camlar bardak olmuş eski pornocular hafız olmuş.
       absurdizm
       e saçma bir düşünce. tekrar gelecek diye sıçma o zaman
        patavatszmelek
        Valla kadının twitter adresinde; "İstanbul Sözleşmesi ile ilgili hiç bir mecrada, hiç bir açıklamam olmamıştır. Yazılanlar bir FAN sayfasına aittir. Benmişim gibi sayfa açan, yazılar yazan ve yalan haber yapan mecralara karşı üzülerek yasal hakkımı kullanacağım. Herkesi daha hassas olmaya davet ediyorum." ve; "Tek Twitter hesabım budur. Adıma açılmış hesaplar ve söylenen sözler tarafıma ait değildir. Yeri geldiğinde adli mercilere başvuracağımın bilinmesini rica ediyorum. Hayırlı geceler." diye iki adet açıklama var. Yandaş Sabah gazetesinin saçma sapan haberlerine pek inanasım da gelmiyor...
         muzlu-pasta
         Eh o zaman maske takmayın arkadaşlar Allah istemesse ölmessiniz sonuçta
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.